امام جمعه اهل سنت بستک:
انتصاب حجت الاسلام عبادی زاده ، نشان از درایت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) دارد
شیخ یوسف حسینی نژاد ضمن تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بابت انتخاب حجت الاسلام عبادی زاده گفت: بابت این انتصاب از رهبر فرزانه و با درایت که با توجه به مصالح استان ومردم استان این تصمیم گرفتند کمال تشکر و قدردانی را داریم و برای آن حضرت طول عمر با عزت و برای نماینده ایشان در هرمزگان توفیق خدمت آرزوداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان، نماز جمعه اهل سنت بستک به امامت شیخ یوسف حسینی نژاد برگزار شد. امام جمعه اهل سنت بستک با اشاره به خدمات آیت الله نعیم آبادی در استان هرمزگان گفت: از خدمات صادقانه وعالمانه وشجاعانه ایشان تقدیر و تشکر می نمایم.

وی ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین دکترعبادی زاده افزود: ایشان شخصیتی بسیارشایسته،توانمند،بادانش کافی ودرایت لازم ومدیریت عالی است،که ازفرزندان همین استان وسردوگرم چشیده همین مرزوبوم  و پرتلاش وکوشا وخستگی ناپذیر هستند.

شیخ یوسف حسینی نژاد ضمن تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بابت انتخاب حجت الاسلام عبادی زاده افزود: بابت این انتصاب از رهبرفرزانه و با درایت که با توجه به مصالح استان و مردم استان این تصمیم گرفتند کمال تشکر و قدردانی را داریم وبرای آن حضرت طول عمر با عزت و برای نماینده ایشان در هرمزگان توفیق خدمت آرزوداریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دهه اول ذیحجه گفت: خداوند در آیات متعددی در قران کریم همه انسان‌ها را به انجام فرایض حج دعوت کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست