شناسه خبر: 3306

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3306

امام جمعه اهل سنت بالاده اسالم :
انفاق از آموزه‌ های اصلی دینی ما است
حجت الاسلام عبداله راستگو در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای بالاده از توابع بخش اسالم به تبیین اهمیت انفاق در راه خدا پرداخت و اظهار داشت : کمک به سیل زدگان که هموطنان و برادر ما هستند نمونه ای از انفاق در راه خدا است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان حجت الاسلام عبداله راستگو در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای بالاده از توابع بخش اسالم به تبیین اهمیت انفاق در راه خدا پرداخت و اظهار داشت : کمک به سیل زدگان که هموطنان و برادر ما هستند نمونه ای از انفاق در راه خدا است .

وی با بیان اینکه نباید سیل زدگان را فراموش کنیم و لازم است به صورت همگانی در رفع گرفتاری های مردم آستین بالا بزنیم ، افزود : امروز نیاز است که با کمکهای خودمان به یاری سیل ‌زدگان برسیم که این عمل نمونه ای از انفاق در راه خدا است و انفاق از آموزه‌های اصلی دینی ما است .

امام جمعه اهل سنت مسجد محمد رسول الله (ص) روستای بالاده بخش اسالم با بیان اینکه مومنان همواره در صف انفاق کنندگان قرار دارند ، اظهار داشت : کمک به بیماران و گرفتاران از اجر و ثواب ویژه ای نزد خداوند برخوردار است و کسی که گره از مشکل برادر ایمانی خود باز کند خداوند نه تنها در آخرت به او اجر و ثواب خواهد داد ، بلکه در دنیا نیز ، مشکلاتش را برطرف می نماید .

وی در بخش دیگری از سخنان خود اخلاص در بندگی را موجب عاقبت بخیری انسان دانست و خاطر نشان کرد : انسان مخلص هر عملی را برای رضای خدا انجام می دهد به توفیق خواهد رسید و مومن کسی است که در عبادت خداوند متعال تداوم داشته باشد و در برابر مشکلات استقامت کند .

حجت الاسلام عبداله راستگو با تاکید بر احترام اقشار و مذاهب به یکدیگر ، گفت : باید مراقب باشیم و از اختلافات قومی و مذهبی پرهیز کنیم ، زیرا دشمنان اسلام وحدت بین مذاهب را هدف قرار داده اند .

وی در پایان سخنان خود برای شفای بیماران و سربلندی و وحدت امت اسلامی دعا کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست