شناسه خبر: 102203

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=102203

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان
انقلابی بودن از خصایص فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی است
گفت: انقلابی بودن از خصایص فرماندهان و نیروهای ارتش جمهوری اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت‌الاسلام خلیل عبداللهی در دیدار جمعی از فرماندهان ارتش با نماینده ولی فقیه که به مناسبت دهه ارتش صورت گرفت، اظهار کرد:امنیت و آسایش کشور مرهون مبارزات و مقاومت ارتش است.

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان گفت: ایمان وانقلابی بودن فرماندهان ارتش از خصایص ارتش جمهوری اسلامی است.

وی اظهار کرد: متدین بودن یکی از ویژگی‌های ارتشیان است در بزرگترین قیام‌ها در سنندج کلاس‌های قرآن در سطح گسترده برگزار شده است.

رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان برگزاری زیارت عاشورا و کلاس های حفظ قرآن از برنامه‌های ارتش در استان بیان کرد و گفت: در حال حاضر نزدیک ۲۰۰ حافظ قرآن در ارتش کردستان داریم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸  پیاده کردستان نیز در این دیدار گفت: خدمات ارتش در دوران انقلاب به نظام بی‌بدیل بوده است.

امیر حمیدرضا رحمت‌پور ضمن گرامیداشت دهه ارتش اظهار کرد: ۲۱ فروردین سالروز شهادت صیاد شیرازی و امیر سپهبد محمد قرنی است و ۲۹ فروردین نیز روز بزرگداشت  نیروی زمینی قهرمان نامگذاری شده است.

وی خدمات نیروی زمینی ارتش به نظام جمهوری اسلامی ایران را ماندگار دانست و گفت: ارتش در دوران دفاع مقدس در نوک پیکان حملات ناجوانمردانه دشمن قرار داشته است.

انتهای پیام/

 

 

هم در این دیدار گفت: رهبری در مورد ارتش می‌فرماید که نیروی زمینی قهرمان در تمام حوادث نوک پیکان حملات ناجوانمردانه دشمن بوده است.

امیر حمیدرضا رحمت‌پور اضافه کرد: کسانی در اوایل انقلاب می‌خواستند، کشورمان را از داشتن نیروی توانمند ارتش و انقلابی محروم کنند اما با تدبیر امام(ره) و نامگذاری ۲۹ فروردین به روز ارتش، توطئه دشمن خنثی شد.

 

فهرست