امام جمعه روستای محمود آباد گالیکش:
انقلاب اسلامی توانسته است خدمات بسیار بزرگی به ملت شریف ایران داشته باشد
امام جمعه اهل سنت روستای محمود آباد گالیکش گفت: انقلاب اسلامی توانسته است خدمات بسیار بزرگی به ملت شریف ایران داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، مولوی نعمت الله کاشانی در نماز جمعه تاریخ یکم آذر ماه ۱۳۹۸ در روستای محمود آباد شهرستان گالیکش گفت: انقلاب اسلامی توانسته است خدمات بسیار بزرگی به ملت شریف ایران داشته باشد که بسیج و سپاه پاسدران از جمله خدمات ارزنده نظام و انقلاب هستند.
وی گفت: نگهبانی از انقلاب نوپای اسلامی کار سختی بود که نیاز به تشکیل چنین نهادی احساس می گردید تا در کنار دیگر نیروهای امنیتی و نظامی از انقلاب نوپای اسلامی محافظت و نگهداری کند.
امام جمعه اهل سنت روستای محمود آباد گالیکش تصریح کرد: با درایت و تدبیر امام راحل، سپاه و بسیج تشکیل شد و امروز با گذشت ۴۰ سال توانسته است از انقلاب و آرمان های آن محافظت و نگهداری کند.
مولوی نعمت الله کاشانی با اشاره به اینکه انقلاب های زیادی در جهان از بین رفتند، گفت: انقلاب اسلامی کشور مصر نمونه بارزی از انقلاب ها است که از بین رفت و مهم ترین دلیل آن نیز این بود که بسیج مردمی نداشت و نیروهایی نداشتند که حاضر باشند خود را فدای انقلابشان کنند.
وی با اشاره به ایثار و رشادت های سپاه و بسیج در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، گفت: امروز نیز در بیرون از مرزهای کشورمان بسیج و سپاه در حال دفاع از خاک کشورمان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست