خطيب جمعه اهل سنت بجنورد:
انهدام پهباد آمریکایی نشان داد دفاع از مرزهای کشور جزء خطوط قرمز نظام است
الله وردی آخوند مرادی گفت: هدف آمريكا و هم پيمانانش از اينگونه اقدامات معلوم است آنها مي خواهند بر جهان اسلام تسلط پيدا كنند و ما مي بايست با اتكا به اسلام و قرآن و دستورات پيامبر و تبعيت از فرامين مقام معظم رهبري در مقابل دشمنان خود بايستيم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، الله وردی آخوند مرادی خطیب این هفته نمازجمعه اهل سنت بجنورد ضمن تبریک هفته قوه قضاییه به انهدام پهباد آمریکایی توسط پدافند هوایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران با این کار قدرت خود را به رخ مستکبران جهان کشید و بعد از این مساله بود که آمریکا دست به اقدامات دور از عقل و تدبیر  از جمله تحریم رهبر معظم انقلاب زد.

وی افزود: هدف آمریکا و هم پیمانانش از اینگونه اقدامات معلوم است آنها می خواهند بر جهان اسلام تسلط پیدا کنند و ما می بایست با اتکا به اسلام و قرآن و دستورات پیامبر و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در مقابل دشمنان خود بایستیم.

ایشان با اشاره به هفته قوه قضاییه به بیان نکاتی در رابطه با امر قضا پرداخت و ابراز داشت: فردی که می خواهد بین دیگران قضاوت کند می بایست عادل باشد و عدالت را رعایت کند و باید طبق ترازوی میزان عمل کند.

آخوند مرادی ادامه داد: در تاریخ اسلام بیشمار روایات داریم که بزرگان دین به عدالت در میان مردم حکم می راندند که نمونه بارز آن قضاوت میان حضرت علی(ع) و فرد یهودی بود که قاضی به نفع یهودی حکم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست