شناسه خبر: 10658

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=10658

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
اهل تسنن همیشه پیرو مقام معظم رهبری هستند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به ناکامی دشمنان در ایجاد خلل بین وحدت مردم اهل تسنن و تشیع، گفت: اهل تسنن همیشه پیرو مقام معظم رهبری هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، نماز وحدت آفرین جمعه امروز در مسجد شافعی کرمانشاه در سایه‌سار پرچم متبرک امام رضا(ع) برگزار شد.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: مردم اهل تسنن نسبت به امام رضا(ع) ارادت دارند و هرساله با حضور در حرم مطهر امام رئوف عشق و ارادت خود را به اهل بیت ابراز می‌کنند.

ماموستا ملامحمد محمدی گفت: مردم اهل تسنن و تشیع از دیرباز با هم وحدت داشتند و در کنار یکدیگر باصفا و همدلی زندگی کردند و هیچگاه دشمنان نتوانستند در این وحدت خللی ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه اهل تسنن همیشه پیرو مقام معظم رهبری هستند خطاب به خادمان آستان قدس رضوی، گفت: سلام مردم ولایت‌مدار اهل تسنن را به امام رضا(ع) برسانید.

سیدمحسن موسوی از خادمان حرم مطهر حضرت شمس‌الشموس(ع) در سخنرانی پیش از خطبه‌ها، اظهار داشت: مردم اهل تسنن همانند شیعیان عشق و علاقه خاصی به اهل بیت(ع) دارند و هرساله در مناسبت‌های مذهبی اهل بیت(ع) با حضور خود و وحدت هرچه بیشتر بین شیعه و سنی سبب برهم زدن نقشه‌های تفرقه‌آمیز دشمنان می‌شوند.

گفتنی است، در این دیدار و پس از اقامه نماز جمعه مردم با توسل به پرچم امام رضا(ع) به زیارت از راه دور توفیق یافتند و بسته‌های متبرک بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج(ع) در بین مردم توزیع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست