عالم اهل سنت روستاي مژن آباد خواف:
اهل سنت ایران دوستدار و محب اهل بیت پیامبر(ص) هستند
مولوي سيد حسام الدين حسيني گفت: اهل سنت ايران دوستدار و محب اهل بيت پيامبر(ص) هستند و اين محبت خود را در مراسمات، اعياد و عزاداريهاي اهل بيت عصمت و طهارت در قالب پخش نذر، قرائت قرآن، راهپيمايي و ساير برنامه هاي مشترك با برادران اهل تشيع نشان مي دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت  کشور از خراسان، مولوی سید حسام الدین حسینی در جمع نمازگزاران مسجد جامع روستای مژن آباد ضمن تبریک به مناسبت سالروز میلاد مسعود و پر خیر و برکت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، به آیه ۲۳ سوره شورا در رابطه با محبت اهل بیت(ع) اشاره کرد و اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم خطاب به پیامبر خود می فرماید، قُلْ لَا أَسْأَلُکُمْ عَلَیْهِ أَجْرًا إِلَّا الْمَوَدَّهَ فِی الْقُرْبَى، بگو: من از شما اجر رسالت جز این نخواهم که مودّت و محبّت مرا در حقّ خویشاوندان منظور دارید.

وی افزود: اهل سنت ایران دوستدار و محب اهل بیت پیامبر(ص) هستند و این محبت خود را در مراسمات، اعیاد و عزاداریهای اهل بیت عصمت و طهارت در قالب پخش نذر، قرائت قرآن، راهپیمایی و سایر برنامه های مشترک با برادران اهل تشیع نشان می دهند.

ایشان ادامه داد: امیدواریم خداوند حشر ما را با پیامبر و اهل بیت ایشان قرار دهد و باید بدانیم که سعادت دنیا و آخرت ما در تبعیت از این خاندان است.

مولوی حسینی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به شیوع دوباره ویروس کرونا، رعایت کردن پروتکل های بهداشتی را مهمترین راه مبارزه با این ویروس دانست و اظهار داشت: تاکنون با درایتی که از مسوولین و کادر بهداشت و درمان اعمال شده است موفقیت های قابل قبولی در این را ه کسب شده است و امیدواریم با ادامه این مسیر و رعایت کردن مردم شاهد ریشه کنی هر چه زودتر این ویروس منحوس باشیم.

فهرست