مولوی حسینی:
اهل سنت حامی سپاه پاسداران است/ محکومیت اقدام غیرقانونی آمریکا از سوی اهل سنت کشورمان
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه جمهوری اسلامی ایران در لیست تروریست‌ها را به شدت محکوم کرد و گفت: اهل سنت ایران پشت سپاه پاسداران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از  خبرگزاری تقریب، مولوی سید ابراهیم فاضل حسینی، عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار استانی خبرگزاری تقریب، با اشاره به محکوم کردن اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه در لیست تروریستی گفت: این اقدام خصمانه آمریکا به دنبال دشمنی دیرینه‌ای که آمریکا از ایران دارد صورت گرفته چون سپاه پاسداران نیروی لایزال الهی و توانمند برای تحقق آرمان‌های بزرگ اسلام و مسلمانان است.

وی ادامه داد: آمریکا به دلیل این که می‌داند قوت و نیروی جمهوری اسلامی ایران در سپاه خلاصه می‌شود با این اقدام خود خواسته است با این اقدام خود نظام اسلامی را نابود کند.

مولوی حسینی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران حافظ مرزهای ایران اسلامی و مدافع ارزش‌های دینی در ایران اسلامی است، افزود: آمریکا با این اقدام دشمنی اش را با اسلام و به ویژه مردم ایران بیش از پیش علنی کرد و این نشات گرفته از دشمنی سابق آمریکا با اسلام است.

مدیر مدرسه علوم دینی با تاکید بر این مطلب که سپاه پاسداران در طی این سالها چشم بدخواهان و دست چپاولگران را از میهن دور کرده تا بدانجا که امروز نظام استعماری و استکباری آمریکا و صهیونیسم در مقابل او توطئه می‌کنند، خاطر نشان کرد: مردم ایران باید در مورد این اقدام آمریکا به فرموده مقام معظم رهبری ایستادگی کرده و مانند همیشه با یاری خداوند این بحران پیشرو را مانند دیگر بحران ها پشت سر گذاشته تا پیروز شوند.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران امنیت منطقه را تضمین کرده است، گفت: من به نمایندگی از تمامی اهل سنت ایران این اقدام آمریکا را محکوم کرده و آن را اقدامی ددمنشانه میدانیم.

امام جمعه اهل سنت مشهد با اشاره به این که جامعه اهل سنت ایران از سپاه در مقابل قدرت‌های استکباری حمایت می‌کند، عنوان کرد: ما تمامی اعمال آمریکا و همچنین تمامی دشمنان جهان اسلام را علیه مسلمانان دنیا محکوم و آن را  اقدامی ناجوانمردانه و به دور از انسانیت می دانیم

مولوی سید ابراهیم فاضل حسینی در پایان خاطر نشان کرد: آمریکا و دشمنان اسلام بدانند که اهل سنت ایران پشت سپاه پاسداران و همچنین نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند چون سپاه پاسداران تنها نهادی است که به فکر مسلمین جهان  بوده تحت هر شرایطی از آنها حمایت کرده و میکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست