اهل سنت خراسان شمالی همیشه تابع مقام معظم رهبری هستند/ اقدامات اشرار در زاهدان را به شدت محکوم می‌کنیم
امام جمعه موقت اهل سنت باغلق از توابع شهرستان راز و جرگلان گفت: توهین به پیامبر و مقدسات اسلامی را به هیچ وجهه نمی‌پذیریم و اقدامات هنجارشکنانه در زاهدان را محکوم می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت رشید قاری یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  بجنورد  با اشاره به حمله برخی از اشرار به یک پاسگاه انتظامی در کورین زاهدان و به شهادت رساندن یک افسر اهل خراسان شمالی٬ اظهار داشت: ما علمای اهل سنت خراسان شمالی به خصوص شهرستان راز و جرگلان این عمل شنیع را به شدت محکوم می‌کنیم و این ها فریب دشمنان اسلام را خورده اند و دست به چنین جنایت هولناکی زده اند و برادر عزیزمان را شهید نموده اند و از مسئولین تقاضا داریم که به این جنایت غیر انسانی پاسخ داده شود.

وی افزود: حمله و توهین به مقدسات مردم و اعتقادات اسلامی یک عمل شنیع و غیرقابل دفاع است و علمای اهل تسنن نیز به شدت این عمل را تقبیح می‌کنند.

امام جمعه و مدرس حوزه علمیه الاظهر اهل سنت دهستان باغلق از توابع شهرستان راز و جرگلان گفت: ما این شهادت تحسین برانگیز مأمور جان بر کف نیروی انتظامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای تبریک و  تسلیت عرض می‌کنیم و به استکبار جهانی و دیگر مزدورانش اعلام می داریم که اهل سنت خراسان شمالی تابع دستورات مقام معظم رهبری هستند.

آخوند یزدانی تصریح کرد: اهل سنت ایران اسلامی هرگز در مقابل اینگونه جنایت‌ها سکوت نمی‌کند و برای دشمنان این نظام عذاب سخت الهی را آرزومند خواهند بود.

فهرست