امام جماعت اهل سنت مسجد روستای بویاخلی راز و جرگلان:
اهل سنت در پایان نمازهای خود بر محمد و اولاد او سلام می دهند
صید محمد آخوند یزدانی گفت: مورخان معروف و مشهور سنی مذهب، مانند «طبری» و «ذهبی»، امام رضا(ع) را فاضل‌ترین، باتقواترین و دانشمند‌ترین شخصیت دوران خود، لقب داده‌اند که اینها نشان دهنده ارادت ویژه و قلبی بزرگان اهل سنت به اهل بیت رسول الله (ص) است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند صید یزدانی امام جماعت اهل سنت مسجد روستای بویاخلی راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: اهل بیت و خاندان رسول گرامی اسلام (ص) اعم از همسران، فرزندان و نوادگان آن حضرت همواره در دل و چشم اهل ایمان گرامی بوده و هستند.

آخوند یزدانی خاطرنشان کرد: حتی رسول الله (ص) از امت خواستند در آخر نمازشان به حق اهل بیت پیامبر(ص) دعا کنند و برای همین هم ما اهل سنت نماز خود را با این دعا پایان می دهیم بافرستادن صلوات “الهم صل علی محمد و علی ال محمد” باعث خشنودی پیامبر عزیزمان می شویم.

وی افزود: مورخان معروف و مشهور سنی مذهب، مانند «طبری» و «ذهبی»، امام رضا(ع) را فاضل‌ترین، باتقواترین و دانشمند‌ترین شخصیت دوران خود، لقب داده‌اند که اینها نشان دهنده ارادت ویژه و قلبی بزرگان اهل سنت به اهل بیت رسول الله (ص) است.

فهرست