شناسه خبر: 1708

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1708

اهل سنت کرمانشاه از سپاه،پاسداری کرد
ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه در بیانیه های جداگانه ای اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،در پی اقدام خصمانه کاخ سفید نشینان بر علیه سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی ایران و قرار دادن نام  آن در فهرست گروهک های تروریستی، ائمه جمعه اهل سنت کرمانشاه در بیانیه های جداگانه ای،این اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند وبه دشمنان نشان دادند که پیرو خط امام،گوش به فرمان رهبری،حافظ خون شهدا و پاسدار سربازان امنیت و آسایش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  هستند.

سپاه، حافظ انقلاب و مایه عزت و مباهات است
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: سپاه، نگهبان ایران و مایه عزت، امنیت، قوت، قدرت و مباهات ایران اسلامی است و اقدام رئیس جمهوری امریکا در خصوص قراردادن سپاه در لیست گروه های ترویستی اقدامی جاهلانه وغیرقانونی می باشد.
ماموستا ملا قادر قادری افزود: در طول تاریخ هرگز چنین تصمیم غلطی گرفته نشده است که یک نفر شاخه ای از یک دولت را تروریست اعلام کند چرا که این بدان معنی است همه مردم آن کشور تروریست هستند.
وی در ادامه ضمن محکوم کردن این عمل گفت: ما بعنوان مرزداران اورامانات و پاوه این تصمیم را تصمیمی جاهلانه و غیرقانونی می دانیم و به شدت آن را محکوم می کنیم.

 

پاسداران انقلاب اسلامی نور چشم ملت ایران

ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نور چشم ملت ایران و تمام آزادی خواهان جهان است و امروز قدرت و جایگاه این نیروی مخلص انقلابی بر همگان عیان است.

امام جمعه روانسر بیان کرد : موفقیت های پی در پی سپاه پاسداران در عرصه های نظامی، امنیتی، فرهنگی، اقتصادی و دیگر بخش ها موجب شده تا رییس جمهوری و دولتمردان نادان آمریکایی نتوانند این عزتمندی و افتخار را تحمل کنند

ماموستا غفوری افزود: سپاه در دوران دفاع مقدس و مبارزه با گروهک های تروریستی آمریکایی زحمات زیادی برای امنیت و آسایش مناطق ما کشیدند و برما مردم کردزبان و اهل سنت اورامانات بخصوص شهرستان روانسر واجب است که حمایت همه جانبه از این نهاد مقدس داشته باشیم .

همه ملت ایران پشتیبان سپاه است
امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب نیز با محکوم کردن این اقدام آمریکا اظهار داشت: جنایت آمریکا علیه اسلام و جمهوری اسلامی ایران چیز جدیدی نیست و مربوط به امروز و دیروز نمی شود بلکه در طول عمر چهل ساله انقلاب اسلامی دولت های مختلف آمریکا درصدد بدنامی و اختلال در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند که با یاری خدا تمام این فتنه ها شکست خورده و فقط باعث سر خوردگی و منزوی شدن خود در جهان شده اند.
ماموستا ثنایی افزود: نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انسان های مصلح، جهادی و همیشه در صحنه هستند که جایگاه خاص و ویژه ای در میان مردم دارند و این محبوبیت را می توان در زلزله سرپل ذهاب و سیل اخیر در لرستان و گلستان مشاهده کرد.
وی اظهار داشت: آمریکا به این دلیل نیروی سپاه پاسداران را در لیست تروریست قرار داده است که پرچم دار اسلام ناب و حامی مستضعفان است و در مقابل تمامیت کفر و ستم ایستادگی می کند.

آمریکا بانی اصلی ترور در جهان است
ماموستا احمد مبارکشاهی امام جمعه شهر نودشه شهرستان پاوه نیز گفت: آمریکا خود ام الفساد و بانی اصلی ترور و تروریست در جهان است و قرار دادن نام سپاه در لیست گروهای تروریستی از ارزش و احترام نیروهای مخلص سپاه کم نخواهد کرد.
وی اظهار داشت: اقدامات ابلهانه رئیس جمهور آمریکا ورژیم جنایتکار اسرائیل وهم پیمانانش در کشورهای اسلامی جز خاری و شکست برای آنها در خاور میانه و حتی سراسر دنیا حاصلی نخواهد داشت.
مبارکشاهی تاکید کرد: دشمنان امت اسلامی خوب می دانند شکست آنها در طراحی خاورمیانه جدید بخش اعظمش بر می گردد به حمایت های نظام اسلامی ایران و نقش مهم سپاه در منطقه و لذا قرار دادن نام سپاه در لیست گروهای تروریستی نه تنها ارزش و احترام نیروهای مخلص سپاه را کم نخواهد کرد بلکه باعث رشد و ترقی محبوبیت آنان در میان ملت های مسلمان خاورمیانه و جهان اسلام خواهد شد.

سپاه در دل مردم جا دارد
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه نیز در بیانیه ای در واکنش به اقدام خصمانه دولت آمریکا در مورد سپاه پاسداران انقلاب، اعلام کرد: ملت ایران از آغاز تاسیس این نهاد مردمی و قدرتمند تاکنون، چه در سال های قوام و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ، چه در دفاع مقدس و تقدیم هزاران شهید از بهترین جوانان این سرزمین و چه در سالهای سازندگی و توسعه کشور خدمات سپاه پاسداران را فراموش نمی کنند.
در ادامه این بیانیه آمده است: نهادی که در بطن جامعه ، در دل مردم و در اصول انقلابی ترسیم شده توسط بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران ریشه دارد.
این بیانیه می افزاید: اینکه نهاد ضد تروریستی و درهم کوبنده سازمانهای ضد بشری و‌ تروریستی را تروریست بخوانند ، عمق بلاهت و دشمنی پدید آورندگان و حامیان اصلی ترور در سراسر جهان است و نزد ملت ایران و ملل منصف جهان نه تنها پذیرفته نیست بلکه موجب بر افتادن پرده از چهره واقعی آمریکا است.

سپاه سنگر مستحکم انقلاب است
امام جمعه موقت روانسر نیز گفت: سپاه سنگر مستحکم انقلاب و عنصر شاخص دفاع از امنیت داخلی و خارجی و هویت برجسته و ممتاز و مورد نیاز برای پیشرفت کشور و حرکت به سوی آرمانهای اسلامی است.
ماموستا یحیی شهبازی اظهار داشت: به گفته امام راحل(ره) که فرمودند سپاه پاسداران نور چشم و عضو اصلی انقلاب است، به راستی که چنین است چرا که این نهاد نظامی، معنوی از بطن انقلاب روییده و رشد کرده و تمام و کمال در خدمت مردم وانقلاب و مستضعفین است.
عضو شورای روحانیت روانسر در ادامه افزود: سپاه سنگر مستحکم انقلاب و عنصر شاخص دفاع از امنیت داخلی و خارجی و هویت برجسته و ممتاز و مورد نیاز برای پیشرفت کشور و حرکت به سوی آرمانها اسلامی است.

سپاه از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است
امام جمعه نوسود نیز گفت: سپاه پاسداران یکی از ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی است و در قلب ملت ایران می باشد و هیچ عاملی باعث جدای و شکاف بین ملت و سپاه نخواهد شد.
ماموستا حسین عینی افزود: آمریکا خود عامل پرورش تروریست و شرارت در دنیا و خاورمیانه است و این را می توان از حمایت بی چون و چرا و حمایت از سر کرده های آنها مانند داعش و دیگر گروهک های تروریستی نام برد.
او گفت: این حرکات احمقانه آمریکا دیر یا زود در نزد جهانیان رسوا و بی ارزش خواهد شد و باعث سرخوردگی و انزوای بیشتر خود و هم پیمانانشان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست