شناسه خبر: 11334

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=11334

امام جمعه اشنویه
اهمیت عفاف وحجاب از منظر کلام الهی وسنت نبوی
یکی از اهداف دشمنان قسم خورده دین برای مبارزه علیه اخلاق ومعنویات مسلمانان ،اشاعه بی بند و باری وفضای آلوده بر اساس امیال شیطانی می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی ،خطبه های نماز جمعه عبادی و سیاسی این هفته  به امامت حاج ماموستا ملا سید مصطفی خاتمی  امام جمعه اشنویه اقامه گردید.

وی بعد از حمد و ثنای الهی ودرود خدا بر پیامبر واهل بیت وخاندانش بمناسبت دهه کرامت اهمیت عفاف وحجاب از منظر کلام الهی وسنت نبوی بیان کرد.

که یکی از اهداف دشمنان قسم خورده دین برای مبارزه علیه اخلاق ومعنویات مسلمانان اشاعه بی بند و باری وفضای آلوده بر اساس امیال شیطانی می باشد. همه معصیتهای الهی از جمله ایجاد نا امنی ، ترور ، بی عفافی وبی حجابی از وسوسه های شیطان اغواگر می باشد .

وی افزود: حجاب زینت زنان ومردان است ، حجاب مصونیت است ،حجاب عقب ماندگی نیست ، حجاب عین تمدن است ، حجاب نباید تحت تاثیر نفس اماره به سوء وافراد شیطان صفت قرار بگیرد . حفظ حجاب برای همه بویژه بانوان در ادارات و مدارس و دانشگاهها  الزام قانونی دارد.

ماموستا خاتمی به اصناف در جهت آرامش بازار و محل کسب و کار در ۲۲ تیر اشاره کرد. واز بازاریان عزیز خواست که در معاملات خود انصاف را رعایت کنند.

امام جمعه اشنویه با اشاره به ترور اخیر افزود : ترور پاسداران انقلاب اسلامی  پیرانشهر به دست مخالفان نظام به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب را محکوم می نماییم و از خداوند متعال برای روح آن شهیدان علو درجات خواستاریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست