اولین نشست مشترک کارکنان شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در سال ۱۳۹۸
اولین نشست مشترک کارکنان شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در سال جدید با هدف ارتقا و پیشرفت در امور در دفتر شعبه گیلان برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان اولین نشست مشترک کارکنان شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در سال جدید با هدف ارتقا و پیشرفت در امور در دفتر شعبه گیلان برگزار شد .

حجت الاسلام حسین پور در این نشست مشترک ضمن تبریک سال نو به تبیین و ترسیم اهداف دفتر پرداخت و گفت : سال ۱۳۹۸ باید سال سختکوشی و حرفه ای شدن کارکنان شعبه باشد ، به گونه ای که هر کدام از کارکنان در زمینه کارخود پیشرفت چشم گیری داشته باشند .

مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با بیان اینکه با توجه به نام گذاری سال جدید به نام رونق تولید توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی ، برای تحقق این شعار، نگاه مجاهدانه لازم است ، افزود : در همین راستا دفتر شعبه گیلان نیز می بایست مجاهدانه عمل کند و کار را با نگاه خلاقانه پیش ببرد .

وی با تاکید بر اینکه تلاش ما در سال جدید باید بروز و ظهور داشته باشد تا جامعه مخاطب نتیجه و ثمره این تلاش را احساس نماید ، خاطر نشان کرد :  برای ارتقای وضعیت موجود و پیشبرد اهداف باید تمهیدات لازم اندیشیده شود و این تلاش باید بروز و ظهور داشته باشد.

حجت الاسلام حسین پور در ادامه به تشریح وظایف و شیوه عملکرد کارکنان در سال جدید پرداخت و گفت : حضور مستمر و مثمر در منطقه برای پیگیری امور از سوی کارشناسان هر بخش لازم است و امسال ان شا الله باید تلاش کنیم که با هماهنگی بیشتر وارد فعالیت های حرفه ای تر شویم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست