رئیس انجمن دوستی فلسطین و ایران:
 ایران تنها کشوریست که از آرمان فلسطین حمایت کرده و پای آن ایستاده است
محمد البحیصی گفت: جمهوري اسلامي ايران در عمل از مردم مظلوم فلسطین علی رغم تحریم های اقتصادی ظالمانه توسط استکبار در جوامع بین المللی حمایت کرده و با رهبری مقام معظم رهبری پرچمدار جبهه مقاومت در جهان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از خراسان رضوی محمد البحیصی، رئیس انجمن دوستی فلسطین و ایران در همایش سفیر هدایت که روز پنج شنبه ۹۸/۱/۱۵ در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: بعثت پیامبر اکرم(ص) شریف ترین روز انسانیت است چون تحولی اساسی در زندگی بشر ایجاد شده است و باید اخلاق مداری را از پیامبر خود الگو بگیریم و آن حضرت مهر و عطوفت خود را برای همیشه برای مسلمانان ماندگار گذاشت.

وی افزود: بعثت پیامبر تنها برای مسلمانان نبود و همه انسان های آزاده جهان را شامل می شد.

وی خاطر نشان کرد: بحث در رابطه با وحدت نباید منحصر به این جلسات باشد و در حد شعار باقی بماند.

رئیس انجمن دوستی فلسطین و ایران اظهار داشت: برخی از حکام کشورهای اسلامی فقط در مقام حرف به دنبال اتحاد و وحدت با مسلمانان جهان هستند ولی در واقعیت به دامان دشمنان اسلام پناه می برند و در حالی که مسلمانان بسیاری در اقصی نقاط جهان در فقر و بیچارگی بسر می برند ثروت های مادی و معنوی خود را خرج دشمنان و بدخواهان وحدت می کنند.

وی ابراز داشت: ایران اسلامی از ابتدای پیروزی بنای خود را بر حمایت از مسلمانان و به ویژه آرمان فلسطین قرار داد و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکرد. بر اساس آموزه های انقلاب اسلامی در ایران بود که امروز شاهدیم بسیاری از آزادیخواهان جهان به دنبال رهایی از بند استکبار هستند و از این انقلاب تاسی گرفته اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست