امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه:
اگر انسان مومن بخواهد از عبادت هایی که انجام می دهد بهره کافی را ببرد باید تمام اعمالش را به نحو احسنت به انجام برساند
آخوند محمد پروانه گفت: هرکاری را سعی کنیم اول وقت انجام دهیم نماز را اول وقت و در مسجد بخوانیم روزه را به صورت درست بگیریم زکات خود را هم به موقع پرداخت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از خراسان، آخوند محمد پروانه امام جمعه اهل سنت روستای حصارچه راز و جرگلان در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به اهمیت  موضوع امر به معروف و نهی از منکر خاطر نشان کرد: اگر انسان مومن بخواهد از عبادت هایی که انجام می دهد بهره کافی را ببرد باید تمام اعمالش را به نحو احسنت به انجام برساند یعنی اگر نماز می خواند روزه را هم بگیرد و حج هم برود و زکات خود را هم بپردازد.

وی در همین رابطه ادامه داد: اگر کسی مثلا روزه بگیرد و زکات بدهد فایده ای نخواهد داشت تا این که نماز خود را هم به صورت کامل به جای بیاورد.

آخوند پروانه افزود: هرکاری را سعی کنیم اول وقت انجام دهیم نماز را اول وقت و در مسجد بخوانیم روزه را به صورت درست بگیریم زکات خود را هم به موقع پرداخت کنیم.

امام جمعه اهل سنت روستای حصارچه ابراز داشت: هیچ کار خدا در این دنیا بدون حکمت نیست به انسان های مسلمان زمان و مکان های متعددی برای عبادت کردن در نظر گرفته است در یک روز ۵ بار نماز بخوانیم در مسجد در یک ماه ۴ بار نماز جمعه می خوانیم در کنار همدیگر در یک مکان مشخص و در طول سال ۲ بار نماز عید به جای می آوریم در کنار همدیگر و حتی در سال یک روز مشخص اعمال حج را به جای می آوریم در یک مکان آیا حکمت خداوند در این چنین موارد چیزی جز با خبر بودن از احوال یکدیگر و دعا برای همدیگر و با همدیگر دعا کردن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست