روحانی اهل سنت بندرترکمن:
اگر توصیه‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا را رعایت کنیم می‌توانیم بر بیماری غلبه کنیم
آخوند داود بلکفه گفت: اگر توصیه‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا را رعایت کنیم می‌توانیم بر کرونا غلبه کنیم و آسان ترین راه مبارزه با کرونا ماسک زدن است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، روحانی اهل سنت بندرترکمن به خبرنگار ما گفت: خداوند می‌فرماید اگر کسی بتواند جان انسان را نجات دهد انگار همه انسان‌های کره خاکی را نجات داده است.
وی با بیان اینکه مسئولان به رعایت فاصله فیزیکی و مسائل بهداشتی تاکید دارند، افزود: ما باید به توصیه اولی الامر که در اینجا مسئولان بهداشتی و ستاد مقابله با کرونا هستند، گوش کرده و عمل کردن به آن لازم است.
آخوند داود بلکفه با بیان این ویروس کرونا ناشناخته است، عنوان کرد: کسی نمی‌تواند تضمین کند از این بیماری در امان بوده لذا بهترین راهکار پیشگیری از آن رعایت همه مسائل و نکات بهداشتی است.
وی گفت: در هر مراسم عزا و عروسی و هر جایی که پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشده کرونا دوباره شیوع یافته بنابراین باید توصیه‌های بهداشتی را جدی گرفته و لزومی ندارد تا زمانی که در تهدید کرونا هستیم مراسم غیرضروری را برگزار کنیم و می‌توان آن را در فرصت دیگر و یا به شکل دیگر برگزار کرد.

فهرست