عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
اگر واکسن آمریکایی کار ساز بود، جلوی کشته های خودشان را می گرفتند
تحریم واکسنهای انگلیسی و آمریکایی از سوی مقام معظم رهبری بسیار پرمعنا و پر مغز است زیرا که می‌دانیم آمریکا و انگلیس خیرخواه ملت ایران نیستند و از طرفی اگر واکسن هایشان تاثیرگذار بود جلوی قربانی های کشور خودشان را می‌گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی نذیر احمد سلامی عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و نماینده اهل سنت در مجلس خبرگان رهبری در مصاحبه با ما گفت: تحریم واکسنهای انگلیسی و آمریکایی از سوی مقام معظم رهبری بسیار پرمعنا و پر مغز است زیرا که می‌دانیم آمریکا و انگلیس خیرخواه ملت ایران نیستند و از طرفی اگر واکسن هایشان تاثیرگذار بود جلوی قربانی های کشور خودشان را می‌گرفتند.
وی خاطر نشان کرد در اخبار شاهد بودیم که خیلی از افراد آمریکا و انگلیس از زدن این واکسن ها خودداری کردند که این نشان‌دهنده عدم تأثیرگذاری واکسن این کشور ها برای کرونا است.
مولوی سلامی تصریح کرد ممنوعیت ورود واکسن‌ کرونا انگلیسی و آمریکایی به ایران از سوی مقام معظم رهبری برگرفته از هوش و فراست و درک بالای ایشان است.
وی در پایان گفت به امید خدا واکسن ایرانی در داخل کشور به تولید انبوه می رسد و جان ایرانی‌ها را نجات می‌دهد که مسلماً خیلی بهتر از واکسن دشمن است.

فهرست