نماینده ولی فقیه در استان کردستان 
ایدئولوژی‌های‌ امریکا شکست خورده است/ حذف ارزش‌ها از برنامه‌های دشمنان اسلام برای فروپاشی جوامع اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: امروز استکبار جهانی از تمام خطوط قرمز رد شده و در ایدئولوژی شکست خورده و چیز دیگری برای ارائه به دنیا ندارند.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی‌شاهروردی پیش از ظهر امروز در نشست تخصصی ائمه جمعه استان کردستان با موضوع «نقش جامعه روحانیون در رونق اقتصادی» با اشاره به تلاش‌های گسترده استکبار در اسلام‌‌ستیزی و حذف دین از زندگی جوامع، اظهار کرد: امروز تمام نقشه‌های استکبار جهانی در مقابل اسلام نقش برآب شده است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: بسیاری از کشورهای جهان به سمت جبهه اسلام برگشته‌اند، معاندین اصلی ترویج دین نه تنها در مقابل دین نیستند بلکه به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از دین حمایت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه آمریکا در بعد سیاسی و تفکری در دنیا شکست خورده است، گفت: ادعادارانی که فکر می‌کردند زمانی بر تمام جهان حاکم می‌شوند الان دیگر خودشان هم خود را قبول ندارند.

حسینی‌شاهروردی اضافه کرد: امروز استکبار جهانی از تمام خطوط قرمز رد شده و در ایدئولوژی شکست خورده و چیز دیگری برای ارائه به دنیا ندارند.

وی افزود:‌ نظریه‌پردازان مانند شرمن که خودشان نظریه‌هایش را قبول دارند، سیاست آمریکا در تحریم اقتصادی ایران را شکست‌خورده اعلام می‌کنند و این چیز ساده‌ای نیست که به آن اعتراف کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به حذف دلار از چرخه اقتصادی برخی از کشورها اشاره و بیان داشت: در تعداد زیادی از کشورها که ذخایر ارزی به شکل دلار بوده در طول یک سال گذشته این ذخایر کاهش یافته و به چیزهای دیگری تبدیل شده که این نشان از شکست آمریکا در این سیاست بوده است.

حسینی‌شاهروردی اظهار کرد:‌ این یعنی شکست یک قدرت که ادعای حکومت بر جهان را داشت و الان حتی توان یک جنگ را ندارد.

وی با بیان اینکه آمریکا اصلا نمی‌تواند قیمت نفت را نگه دارد، گفت: در چنین شرایطی کشور ایران به شدت طی چند سال اخیر دنبال درآمدهای غیرنفتی بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: الان در بحث تولید برق و انرژی‌های پاک که نیاز کشورهای همسایه‌ است، کشور ما رشد بسیار خوبی داشته است که این مسئله نقش مهمی در دور زدن توطئه‌ها و تحریم‌های اقتصادی دشمنان خواهد داشت.

حسینی‌شاهروردی عنوان کرد: امروز آمریکا قدرت ورود به جنگ با ایران را ندارد و به محض کوچکترین حرکت امکانات جنگی‌اش را نابود خواهیم کرد.

وی گفت:‌ اگر امروز آمریکا سپاه ایران را در لیست تروریست قرار می‌دهد، ناشی از ناامیدی سران استکبار در برابر قدرت و عظمت ایران و سپاه پاسداران است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود:‌ به وجود آورندگان و حامیان اصلی تروریست آمریکاست و این سپاه پاسداران بود که جهان را از وجود داعش پاک کرد.

حسینی‌شاهروردی با بیان اینکه تروریست بودن آمریکا برای جهان به اثبات رسیده است، اذعان کرد: ناامیدی آمریکا از تسلط و قدرت بر ایران موجب این دست پا زدن‌ها و چنین موضع‌گیری‌های گستاخانه است.

وی اضافه کرد: آمریکا تمام توان خود را برای پایین آوردن درآمد کشور ما در قالب تحریم‌های مختلف بکار گرفت، اما با برنامه‌ریزی درست و حرکت به سمت کسب درآمدهای غیرنفتی نقشه دشمنان را نقش برآب کردیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار داشت: امروز ایران در بسیاری از شاخص‌ها به استقلال رسیده و نه تنها نیازی به وارد کردن نداریم بلکه به سایر کشورها نیز صادر می‌کنیم.

حسینی‌شاهروردی افزود:‌ امروز امریکا در بعد سیاسی و تفکری به بن‌بست رسیده و راهی برای برون رفت از این وضعیت ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: نقش ایران در شکست داعش در عراق موجب شده امروز مردم عراق در سیل‌های که در کشور ما اتفاق افتاد به صورت خودجوش برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ورود پیدا کردند.

حسینی‌شاهروردی اظهار کرد: تسلط بر آسیا یکی از اهداف استکبار است و ایران ۴۰ سال است در برابر این هدف ایستاده و تا زمان شکست کامل آنها خواهد ایستاد.

وی گفت: یکی از ارزش‌های نظام ایران اسلامی این است که در جنگ‌های مختلف و مقابله با دشمنان حاضر نشده که مردم عادی را مورد هدف قرار دهد و این تجربه را به صورت متعدد در دوان هشت سال جنگ تحمیلی در مورد مردم عراق داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه دشمنان برای ضربه زدن به جوامع مختلف برنامه‌‌ریزی‌های طبقه بندی شده را تعریف و اجرا می‌کند، گفت: ورود افراد نفوذی‌ برای ایجاد اخلال در جوامع از سیاست‌های دشمنان برای ضربه زدن است که باید مواظب آن باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: ما در کشور با سازمان‌های جاسوسی مختلف دشمنان روبه رو هستیم که برای مقابله با آنها باید کاملا هوشیار باشیم.

وی اذعان داشت: امامان جمعه و مسوولان باید قبل از بیان هر مطلبی به این مهم که آیا آنچه می‌گویند به نفع نظام و مردم است یا نه، کاملا آگاهی داشته باشند.

به گفته حسینی‌شاهرودی، استحاله نظام از دیگر اهداف دشمنان است چون بنا به اعلام خود دشمنان قدرت مقابله نظامی را با نظام اسلامی ما ندارند از این رو با برنامه‌ریزی دنبال فروپاشی از داخل هستند.

وی گفت: ایجاد فاصله جامعه از ارزش‌های مختلف و مشغول کردن آنها با ضد ارزش‌ها از دیگر اهداف و برنامه‌های دشمنان اسلام برای فروپاشی و نابود کردن جوامع اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اضافه کرد: دشمنان اسلام با اجیر کردن افراد مختلف و ترویج ضد ارزش‌ها دنبال شکستن مرزهای اعتقادی هستند و برای رسیدن به این هدف هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شوند.

وی گفت: استان کردستان ظرفیت‌های قابل توجهی در حوزه کشاورزی و غیره دارد که باید با توجه و حمایت از این بخش نقش خود را در تحقق شعار رونق تولید در کشور ایفا کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست