امام جمعه اهل سنت ایرانشهر:
ایران اسلامی امروز از توانمندی بالای نظامی برخوردار است و هیچ قدرتی نمی‌تواند به این کشور تجاوز کند
امام جمعه اهل‌ سنت ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه گفت: استفاده از مواد مخدر، مشروبات الکلی و هر نوع موادی که به بدن انسان ضرر برساند حرام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری ایرنا، مولوی عبدالصمد کریم زایی، امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت این هفته ایرانشهر با اشاره به مضرات استفاده از مشروبات الکلی و دخانیات گفت: براساس فرمایشات نبی مکرم اسلام (ص) مصرف هرگونه دخانیات و مشروبات که به بدن انسان آسیب وارد کند حرام است.

وی افزود: چیزی که خداوند حرام کرده اگر ما استفاده کنیم برای دین و بدن ما مضر است.

امام جمعه مسجد الزهرا (س) اهل سنت ایرانشهر اظهار داشت: براساس بررسیها و آمار اعلام شده در مواد مخدر و دخانیات حدود ۷۰۰ ماده سمی نهفته است بطوریکه مصرف این مواد خانمانسوز سالانه باعث مرگ بیش از ۸۰ میلیون نفر در جهان شده است.

کریم زایی همچنین به انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا توسط پدافند هوا فضای جمهوری اسلامی ایران در منطقه اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی امروز از توانمندی بالای نظامی برخوردار است بطوریکه هیچ قدرتی نمی‌تواند به این کشور تجاوز کند.

وی بیان کرد: این پهپاد پیشرفته آمریکایی بطرف چابهار در حرکت بوده که توسط سپاه پاسداران منهدم شد ما از سپاه و تمامی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی تشکر می‌کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست