امام جمعه اهل سنت سیراف؛
ایران اسلامی امنیت خود را مرهون فداکاری‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) است
شیخ حسین افروز ضمن تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان (عج): درود بر سربازانی که برای رضای خداوند و از روی اخلاص و با قلبی مملو از نور ایمان در برابر دشمنان جانانه ایستاده‌اند تا مبادا کوچک‌ترین خدشه و لطمه‌ای به آرامش و آسایش مردم شریف ایران اسلامی وارد نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ حسین افروز امام‌جمعه اهل سنت سیراف در گفتگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، ضمن تبریک فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: در هفته سربازان گمنام امام مهدی (عج) هستیم، امنیت نعمت بزرگی است که با همدلی و رشادت و جانبازی بر ما ارزانی داشته‌اند.
وی افزود: در سال‌های اخیر سربازان گمنام عزیز با کسانی‌که امنیت کشور را و اعتقادات و ایمان ملت مؤمن ما را خصوصاً در فتنه سال ۸۸ با به آشوب کشاندند و تخریب اموال عمومی مورد هدف قرار داده بودند تک‌تک آنان را شناسایی و فتنه‌های آنان را از بیخ‌و‌بن ریشه‌کن کردند.
امام‌جمعه اهل سنت سیراف با بیان اینکه همواره دشمنان ایران درصدد براندازی نظام بوده‌اند، اضافه کرد: سربازان گمنام در طول چهل سال عمر انقلاب اسلامی نشان دادند که وجودشان تا چه اندازه‌ای در امنیت کشور تأثیرگذار بوده است، خصوصاً کشور ما که مکرراً با انواع فتنه‌ها و تهدیدهای مزدوران داخلی و دشمنان خارجی مواجه بوده است.
افروز با تمجید از فداکاری‌ها و تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی در خنثی کردن انواع فتنه‌ها و دسیسه‌ها گفت: درود بر سربازانی که برای رضای خداوند و از روی اخلاص و با قلبی مملو از نور ایمان در برابر دشمنان جانانه ایستاده‌اند تا مبادا کوچک‌ترین خدشه و لطمه‌ای به آرامش و آسایش مردم شریف ایران اسلامی وارد نشود.
عضو شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر در پایان گفت: آرزو دعا می‌کنیم تک‌تک این عزیزان از هر گزندی در امان بوده و در عافیت کامل باشند و ان‌شاءالله این روز بزرگ نزدیک است و هرچه زودتر همه ما شاهد ندای «اناالمهدی» منجی آخرالزمان باشیم و در رکاب حضرت در برابر دشمنان اسلام، یار و یاور مستضعفان و ستمدیدگان عالم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست