عضو شورای روحانیت شهرستان پیرانشهر:
ایران اسلامی هرگز تسلیم فشارها و زورگویی استکبار جهانی نخواهد شد
ماموستا محمد فیروزی گفت: از تناقض گویی ترامپ معلوم است ایشان دنبال جنگ روانی و ایجاد رعب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان‌غربی، ماموستا محمد فیروزی، عضو شورای روحانیت شهرستان پیرانشهر در گفتگو با روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی گفت: در مورد قدرت موشکی؟ چرایی فشار استکبار جهانی به ایران اسلامی برای مذاکره

۱-استکبار جهانی بعلت اسلامی بودن نظام جمهوری اسلامی دشمنی با جمهوری اسلامی دارد و چون اسلام ملت ها را به استقلال و آزادی دعوت و در خلاف منافع استکبار گام برمی دارد جای تعجب نیست که استکبار به ایران اسلامی فشار وارد می سازد تا وارد مذاکره شده و از منافع ملت های مسلمان مخصوصا فلسطین و ……… جلوگیری نماید که هرگز ایران اسلامی و مقام معظم رهبری تسلیم چنین امری نخواهد شد.

۲- اقتدار موشکی نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از ارکان دفاعی نظام اسلامی و هدف قرار دادن پهباد متجاوز آمریکایی چه پیامی به دشمنان نظام و مردم و انقلاب دارد؟

بزرگترین پیام و هشدار به هر قدرتی است که بخواهد روحیه استکباری خود را به رخ مسلمانان و مخصوصا نظام جمهوری اسلامی بکشد و این خود نشان از عزت و شکوه یک ملت است در حین جنگ و جدال سیاسی و اقتصادی پیام می فرستد که اگر کسی به حریم هوایی و یا زمینی ما تجاوز کند جواب دندان شکن دریافت خواهد نمود.

۳- از سویی براساس تهدیدات دشمنان نظام و انقلاب به روی میز بودن اقدام نظامی بر علیه ایران اسلامی و پاسخ محکم رهبر انقلاب به بلندگوهای داخلی و خارجی این تفکر مبنی بر عدم وقوع جنگ، پیش بینی شما در مورد وقوع جنگ چیست ؟

به نظر بنده بعید است که آمریکا به ایران حمله کند چون حمله به ایران اسلامی هزینه بسیار زیادی برای آمریکا و حامیانش هم از لحاظ سیاسی و هم از لحاظ اقتصادی به دنبال دارد و این تفکر و دیدگاه آمریکائیها نسبت به شکست ایران از طریق حمله و جنگ خواب بلا تعبیر است، چون از تناقض گویی ترامپ معلوم است ایشان دنبال جنگ روانی و ایجاد رعب است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست