شناسه خبر: 61750

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=61750

علما و روحانیون شهرستان مرزی بانه
ایران پیشرو مبارزه با صهیونیست و آزادی قدس شریف است
علماء و روحانیون وطلاب و ائمه جمعه و جماعت شهرستان بانه به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای اعلام کرده اند: صهیونیستهای غاصب باید بدانند ملت مسلمان ایران پیشرو این مبارزه و آزادی قدس شریف است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، علماء و روحانیون وطلاب و ائمه جمعه و جماعت شهرستان بانه به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای اعلام کرده اند: صهیونیستهای غاصب باید بدانند ملت مسلمان ایران پیشرو این مبارزه و آزادی قدس شریف است.

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه علماء و روحانیون وطلاب و ائمه جمعه و جماعت شهرستان بانه به مناسبت روز جهانی قدس

بیت المقدس قبله اول مسلمین و قلب تبنده جهان اسلام است . روز قدس روز فریاد و دادخواهی ملت مظلوم و بی پناهی است که خواهان آزادی از چنگال رژیمی غاصب و جلاد و خون ریز است .روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

روز جهانی قدس یادگار ارزشمند و ماندگارمعمارکبیر انقلاب اسلامی است که بیانگراعتقاد عمیق به اتحاد اسلامی و همکاری بین المللی برای ریشه کن کردن این غده سرطانی است .

صهیونیستهای غاصب باید بدانند ملت مسلمان ایران پیشرو این مبارزه و آزادی قدس شریف است. و در این راه شهدای گرانقدری همچون شهید سپهپد قاسم سلیمانی و ده ها شهید دیگر تقدیم این راه نموده است . و استکبار وصهیونیستهای اشغالگر بدانند راه آزادی فلسطین هموار شده و روی ریل افتاده وبزودی و به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی رژیم کودک کش صهیو نیست ۲۵سال آینده محوخواهد شد ولابی گری و حمایتهای بزدلانه و منافقانه دشمنان اسلام و بعضی حکام مزدور کشورهای اسلامی این رژیم را از انزواو اضمحلال و نابودی نجات خواهد داد و شمارش معکوس روبه زوال این مولود نا مشروع شروع شده است . لذا ما ائمه جمعه و جماعت و روحانیون شهرستان بانه ضمن بیعت مجددبا آرمانهای بزرگ فلسطین ومحکوم کردن  اشغال غاصبانه و ظالمانه بیت المقدس خواهان اتحاد ملل مسلمان و همبستگی برای آزادی قدس شریف و بیرون راندن اشغالگران مصمم  هستیم واز مبارزات بر حق ملت مظلوم فلسطین با همه توان حمایت می کنیم و اطمینان می دهیم وعده خداوند سبحان پیروزی حق بر باطل ومظلوم بر ظالم است و محقق خواهد شد انشاءالله ، قدس شریف و مسجد الاقصا به آغوش اسلام باز خواهد گشت و در این راه مقدس پشت برادران فلسطینی خود استاده ایم  وتا حال ثابت کرده ایم ملت ودولت جمهوری اسلامی این پرچم پر افتخار را بر افراشته و از هیچ حمایتی دریغ نکرده ایم و نخواهیم کرد و  معامله  قرن که با نقشه استکباروبعضی حکام بز دل و خود باخته ممالک اسلامی بسته شده همانند صدها معامله دیگر در طول ۷۰سال گذشته محکوم به شکست خواهد بود.

 

 

فهرست