امام جمعه مهاباد:
ایستادگی، یکپارچگی و مقاومت تنها راه پیروزی در برابر توطئه های دشمنان انقلاب
امام جمعه مهاباد گفت: تنها کشوری که به تعهدات برجام عمل کرده جمهوری اسلامی ایران است و کشورهای اروپایی هم با بدقولی و دروغ در خصوص سخنان ریاست جمهوری و مهلت داده شده از طرف ایران هیچ بازه ی زمانی را قبول نکرده اند اما ملت ایران می توانند با همبستگی و پشتیبانی از رهبری و دولت نظام جمهوری اسلامی ایران جلوی دشمنان را گرفته و پیروز واقعی باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا امامی، امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه ایستادگی، یکپارچگی و مقاومت را تنها راه پیروزی در برابر توطئه های دشمنان انقلاب دانست.

ماموستا امامی با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام افزود: تنها کشوری که به تعهدات برجام عمل کرده جمهوری اسلامی ایران است و کشورهای اروپایی هم با بدقولی و دروغ در خصوص سخنان ریاست جمهوری و مهلت داده شده از طرف ایران هیچ بازه ی زمانی را قبول نکرده اند اما ملت ایران می توانند با همبستگی و پشتیبانی از رهبری و دولت نظام جمهوری اسلامی ایران جلوی دشمنان را گرفته و پیروز واقعی باشند.

امام جمعه مهاباد در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه بربهره گیری از برکات ماه ضیافت الهی تاکید کرد و گفت: ماه مبارک رمضان  ماه تقرب به خدا و بهترین فرصت برای بازنگری اعمال است پاداش کسانی که روزه می گیرند و نماز می خوانند به حساب نمی آید و فقط خدا می داند پاداش آن چقد راست و خود پاداش روزه داران را می دهد.

امام جمعه مهاباد در ادامه اظهار داشت: درهای رحمت الهی در این ماه بربندگانش گشوده شده و انفاق مال، کمک به نیازمندان و دستگیری از فقرا از جلوه‌های زیبای این ماه رحمت و برکت است.

در پایان نماز جمعه، مردم روزه دارمهاباد خشم خود را از بدعهدی های آمریکا و کشورهای اروپایی اعلام و از اقدام شورای عالی امنیت ملی حمایت کردند.

نمازگزاران مهابادی در نماز جمعه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و انرژی هسته ای حق مسلم ماست، از تصمیم انقلابی شورای عالی امنیت ملی مبنی بر اقدام متقابل با بدعهدی های آمریکا و ضعف دولت های اروپایی حمایت کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست