بازدید دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از مدارس امام شافعی و عالی احمدیه اوز
حجت الاسلام و المسلمین لطفیان ضمن بازدید از مدارس علوم دینی امام شافعی و عالی احمدیه اوز، با مسئولین این مدارس نیز نشست صمیمانه ای برگزار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از فارس، دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت که جهت شرکت در مراسم بزرگداشت روز معلم به استان فارس سفر کرده بود، در حاشیه این سفر با حضور در مدارس علوم دینی امام شافعی و احمدیه اوز، در نشستی که با مسئولین و اساتید این مدارس برگزار شد، ضمن تشکر از مسئولین مدرسه جهت برگزاری این نشست، حضور در مدارس را فرصت مغتنمی جهت شنیدن پیشنهادات و نقطه نظرات اساتید و مسئولین مدارس دانست.

وی در ادامه در سخنانی کوتاه با بیان اهمیت بیانیه گام دوم که توسط رهبر انقلاب تبیین گردید اظهار داشت؛ همه ما به عنوان مسئولین و اساتید مدارس دینی وظیفه داریم هر چه بیشتر در این زمینه تلاش کرده و برای خود سازی، جامعه سازی و تمدن سازی که در این بیانیه به صورت کاملی به آن اشاره شده است، گام برداریم.

دبیر شورای برنامه ریزی از کتابخانه، خوابگاه ها و کلاس های درس این مدارس نیز بازدید کردند.

برنامه دیگری که در این سفر فشرده انجام شد عیادت از شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه شهر اوز و عضو سابق شورای برنامه ریزی بود که دبیر محترم با حضور در منزل ایشان، با وی دیدار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست