در سفر به سراوان به وقوع پیوست؛
بازدید نماینده ولی فقیه در استان از طرح های شاخص بخش کشاورزی
آیت الله محامی گفت: اجرای طرح های بومی در سراوان با حمایت جهاد کشاورزی موجب ایجاد اشتغال پایدار برای شهروندان و تحقق اقتصاد مقاومتی در این شهرستان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در سیستان  و بلوچستان  در سفر به منطقه بلوچستان به همراه فرماندار سراوان از ۲طرح شاخص بخش کشاورزی در این شهرستان بازدید نمود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سراوان در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت این ۲ طرح شاخص، اظهار کرد: پروژه  در دست اجرای بسته بندی، سردخانه و فرآوری خرما با ظرفیت ۱۹۰۰تن توسط شرکت تعاونی تولیدی افق سراوان که دارای ٢۴۵ عضو سرپرست خانوار روستایی می باشد در حال ساخت است .

در ادامه این بازدید ، آیت الله محامی از  طرح پرورش کبک بلوچستان در زمینی به مساحت۷هزار و ۵۶۰ مترمربع و بازیر بنای هزار و ۲۱۹متر مربع  که توسط بخش خصوصی در سراوان بازدید کرده و از  تاسیسات آن که شامل سالن نگهداری کبک مولد، سالن جوجه کشی، سالنهای پرورش، ساختمان مدیریت، سالن آسیاب میکسر، انباردان، سالن کشتار و بسته بندی می باشد دیدن نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست