شناسه خبر: 93693

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=93693

مدرس حوزه علمیه محمدیه اهل سنت رازوجرگلان:
باید اهداف انقلاب برای جوانان تبیین شود
آخوند قاسم محمدی گفت: این انقلاب ثمره خون هزاران شهید و مجاهدت ایثارگرانی است که از همه چیز خود گذشتند، این ارزش ها باید برای جوانان تبیین شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند قاسم محمدی، مدرس حوزه علمیه محمدیه اهل سنت راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: این روزها ایامی است تا مردم به ویژه جوانان و نوجوانان بیش از پیش با ارزش های انقلاب اسلامی آشنا شوند تا قدردان ایثارگری مجاهدینی شوند که برای استقلال و آزادی ایران اسلامی حتی از جان خود نیز گذشتند.

وی با بیان اینکه بازگو کردن پیشرفت های کسب شده بعد از انقلاب وظیفه علما است، تصریح کرد: هم اکنون در عرصه پزشکی و مقابله با کرونا بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی به خوبی عمل کردیم و دیدیم که چگونه کشورهای غربی با این همه ادعا در مدیریت این ویروس درماندند.

آخوند محمدی با اشاره به جنایت استکبار جهانی بر مسلمانان گفت: رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی هیچگاه طرفدار شیعه یا سنی نبودند بلکه آنان اساسا با اسلام مشکل دارند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به اسلام و مردم استفاده کرده اند که این بار کارگران بیگناه معدن قربانی این سیاست های کثیف صهیونیست ها شدند.

فهرست