شناسه خبر: 12101

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=12101

نماینده سابق ولی‌فقیه در هرمزگان:
باید با وحدت و انسجام مانع از نفوذ فکری وهابیت شویم
نماینده سابق ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: باید با وحدت و انسجام مانع از نفوذ فکری وهابیت شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از  خبرگزاری مهر، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی بعدازظهر شنبه در آئین تکریم و معارفه ریاست دفتر امور اهل سنت نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، بیان داشت: انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی یک نظام فراگیر و عادلانه است.

وی با بیان اینکه برخی تفاوت‌ها وجود دارد اما تفاوت به معنای بی‌عدالتی نیست، تصریح کرد: ۲۹ سال قبل که به هرمزگان آمدم، حوزه علمیه بندرعباس تازه آغاز به کار کرده بود و از وجود عالم دینی زیادی برخوردار نبود.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه من و شما حق نداریم عمرمان را به میل خود بگذرانیم بلکه باید تکلیف خود را انجام دهیم، خاطرنشان کرد: امروز هرمزگان از نیروهای قابلی برخوردار است و حاصل و ثمره حوزه علمیه در استان هرمزگان را می‌بینیم.

وی با بیان اینکه قبل از هر چیزی بنده منبری بوده و هستم، اظهار کرد: نباید طوری صحبت کرد که انگار به هرمزگان ظلم شده است بلکه خدمات ارزنده‌ای نیز به‌جای مانده است.

نماینده سابق ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی نظام تبعیض گری نیست، تصریح کرد: ذهنیت جامعه را به سویی نبریم که در هرمزگان تبعیض روا شده و سبب جریحه‌دار شدن عواطف مردم شود.

وی با بیان اینکه باید مانع از نفوذ اندیشه سلفی گری شویم، عنوان کرد: این اندیشه قابل‌تحمل نیست و باید مانع از نفوذ آن شد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه باید جهان اسلام علیه وهابیت فریاد بزند، تصریح کرد: وهابیان از هیچ تهمتی مضایقه نمی‌کنند و باید با وحدت و انسجام مانع از نفوذ فکری مذهب آدم کش شویم.

وی با بیان اینکه به جنگ ایده‌های فاسد رفتن تکلیف همه است، اضافه کرد: وحدت و انسجام جامعه مسلمین باید در تمامی جهان گسترانیده شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست