امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی:
باید مردم و مسئولین با یک اقدام دسته‌جمعی شعار سال ۱۴۰۰ را عملی کنند
مولوی سید احمد عبداللهی گفت: تحقق شعار سال جدید در گرو ارتقاء سطح کیفی تولیدات، استفاده مردم از کالاهای ایرانی و حمایت مسوولین از تولیدات داخلی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی سید احمد عبداللهی پیرامون شعار سال جدید اظهار داشت: نامگذاری سال ۱۴۰۰ به نام سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها توسط مقام معظم رهبری برای پیشرفت ایران اسلامی و حفظ عزت و کرامت ملت ایران اسلامی یک ضرورت و اهم نیازهاست.

وی افزود: برای تحقق بخشیدن شعار سال، اقدام دسته جمعی مسئولان و مردم بسیار ضروری است.

ایشان تولید داخل را سبب ناامیدی دشمنان دانسته و اظهار داشت: اگر تولید در جامعه به حد مطلوب برسد تمام توطئه‌های استکبار خنثی می گردد و امید دشمنان ملت ایران به ناامیدی تبدیل می گردد.

امام جمعه اسدیه در ادامه به راهکارهای ارتقا تولید اشاره نمود و گفت: اگر بخواهیم تولید را ارتقا ببخشیم سه راهکار مهم باید انجام شود: ۱.تولیدکنندگان سطح کیفی تولید را بالا ببرند ۲.مردم از تولیدات داخل استفاده کنند ۳.مسئولان از تولید کنندگان حمایت کنند و باعث دلسردی تولیدکننده نشوند.

مولوی عبداللهی بر لزوم تسهیل روند تولید تاکید کرده و افزود: اگر کسی می‌خواهد کار تولیدی انجام دهد نباید در لابلای قوانین دست و پاگیر اداری و کاغذ بازی دلسرد شده و کار را رها کند. مسئولان باید مراحل اداری را در راستای تولید، تسهیل کنند تا مایه دلگرمی تولیدکنندگان شده و باعث نجات مردم از معضل بیکاری بشوند.

فهرست