شناسه خبر: 138606

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=138606

امام جمعه آق‌قلا :
باید مکتب شهید سلیمانی تداوم یابد
آخوند عبدالرزاق رهبر با بیان اینکه ۹دی تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش‌های اسلامی، مردم سالاری دینی و جلوه‌ شور آفرین و پرافتخار بصیرت و ولایتمداری بود، گفت: یوم‌الله ۹ دی به‌عنوان برگ‌زرینی در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ثبت خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان به نقل از ایکنا گلستان، آخوند عبد‌الرزاق رهبر ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی بیان کرد: ۹دی تجلی دفاع و پشتیبانی همه جانبه ملت ایران از ارزش‌های اسلامی، مردم سالاری دینی و جلوه‌ شور آفرین و پرافتخار بصیرت و ولایتمداری و نماد یکپارچگی و ایستادگی مردم در حفظ آرمان‌های الهی انقلاب اسلامی است.
مدیر مدرسه علوم دینی عرفانی آق قلا با بیان اینکه حماسه ۹ دی آزمون بصیرت برای ملت سرافراز و رشید ایران اسلامی است، تصریح کرد: در حماسه ۹ دی فتنه‌انگیزان چه در داخل و چه خارج کشور علیه نظام اسلامی توطئه کرده بودند که با عنایت مقام معظم‌رهبری و هوشیاری مردم خنثی شد و به یقین یوم‌الله ۹ دی برگ‌زرینی در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی است.
آخوند عبدالرزاق رهبر به نقش رهبری در خنثی شدن حماسه ۹ دی اشاره کرد و گفت: اگر به گذشته تاریخ انبیا نگاه کنیم هر کدام از انبیا الهی نسبت به شرایط خاص خود از منافقین و کفار در امان نبودند حتی در زمان پیامبر(ص)، هم منافقین و مشرکان بودند که جلوی پیشرفت اسلام را می‌گرفتند، لذا همیشه درایت و هوشیاری یک رهبر الهی در جامعه اسلامی می‌تواند توطئه‌های فتنه‌ انگیزان را خنثی کند.
وی، به نقش وحدت در جامعه مسلمانان اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام در سال‌های متمادی با بکارگیری اهداف متعدد سعی داشته‌اند وحدت و تقریب امت اسلامی را از بین ببرند، لذا وحدت بین مسلمان و ایجاد روحیه مقاومت می‌تواند توطئه‌های دشمنان را خنثی کند.
امام جمعه آق قلا با اشاره به تقارن حماسه ۹ دی و سالروز شهادت سردار دل‌ها افزود: سپهبد شهید قاسم سلیمانی شخصیتی ارزشمند، مجاهد گرانسنگ، فرمانده جبهه مقاومت و دلیرمرد میدان‌های رزم و کارزار بود که باید راه و مکتب ایشان تداوم یابد.

فهرست