مدیر مدرسه علمیه خلفاء راشدین شهرستان تربت جام:
با اقدامات هوشمندانه رهبری، ایران جزو کشورهای برتر در مقابله با کرونا است
مولوی مصطفی زیتونی گفت: دستور رهبری مبنی بر ورود تمامی دستگاه به مقابله با کرونا و حضور تمامی نیروهای بسیجی برای مقابله با این ویروس منحوس ایران را جزو کشورهای برتر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی مصطفی زیتونی، مدیر مدرسه علمیه خلفاء راشدین شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار ما یادآور شد: دستور رهبری مبنی بر ورود تمامی دستگاه به مقابله با کرونا و حضور تمامی نیروهای بسیجی برای مقابله با این ویروس منحوس ایران را جزو کشورهای برتر کرد.

وی با اشاره به رعایت دستورات بهداشتی و عدم عادی انگاری در مقابله با کرونا گفت: ملت ولایتمدار ایران به زودی بحران کرونا را نیز پشت سرخواهند گذشت، زیرا که این مردم تمامی آزمایش های الهی را با عزمی ملی و اسلامی پشت سر گذاشته اند.

مولوی زیتونی با اشاره به حضور پررنگ مردم در رزمایش مواسات آن را نشانه پایبندی آنها به آرمان و ارزش های اسلامی دانست و افزود: اگرچه مردم تاکنون همکاری خوبی برای مقابله با کرونا داشتند ولی نباید نسب به رعایت دستورات بهداشتی بی توجه شوند و زحمات برادران و خواهران خود در حوزه سلامت را هدر دهند.

فهرست