شناسه خبر: 139971

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=139971

امام جمعه اهل سنت کهنه جلگه مانه و سملقان:
با بصیرت مردم ایران، فتنه های دشمنان در نطفه خفه شد
محمد آخوند خادمی گفت: شهید سلیمانی یک سردار حقیقی بود که جان و عمرش را برای من و شما و اهداف اسلام هدیه نمود و باید قدر زحمات ایشان را بدانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، محمد آخوند خادمی امام جمعه کهنه جلگه مانه و سملقان در نشست امامان جمعه اهل سنت خراسان شمالی با نماینده ولی فقیه در این استان تصریح نمود: در نهم دی یک روز تاریخی داشتیم و تا قیامت این روز ثبت خواهد شد. مردم ایران بصیرت بزرگی در این روز به جهانیان نشان دادند.

مدرس حوزه علمیه الهادی کهنه جلگه عنوان نموده است:کسانی دانسته یا ندانسته می خواستند جان ما ایرانیان را زهرآلود کنند و نیت شومشان را در کشور پیاده کنند که با بصیرت مردم ایران این فتنه های دشمنان در نطفه خفه شد.

وی همچنین با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نیز عنوان داشت: سردار سلیمانی در کلیپی اشاره نمودند که آیا می دانید این سپر دفاعی را در خارج برای چی می گذاریم؟ اگر ما در خارج دفاع می کنیم به این خاطر است که فتنه هایی به داخل کشور می آیند و می خواهند در مساجد اجرا کنند ما اجازه ندهیم این فتنه وارد مکان های دینی و مذهبی شوند و یک امام جماعت شاید از نمازگزاران یک مسجد دفاع کند و و‌ ما در بیرون و در خارج و در سوریه و عراق اجازه ورود دشمن به داخل را نمی دهیم.

امام جمعه اهل سنت کهنه جلگه در پایان سخنان خود تاکید نمود: شهید سلیمانی یک سردار حقیقی بود که جان و عمرش را برای من و شما و اهداف اسلام هدیه نمود و باید قدر زحمات ایشان را بدانیم.

فهرست