امام جمعه اهل سنت مانه و سملقان:
با تحقق شعار سال ۱۴۰۰ تحریم های مزدوران را در کشور ریشه کن می نماییم
آخوند عبدالله خوش نظر گفت: هر سال ما شاهد هستیم که مقام معظم رهبری نامی پرمفهوم و مملو از موفقیت و سربلندی را برای شروع سال جدید انتخاب و نامگذاری می نمایند که این برای ملت ایران روزنه امید و الهام بخش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند عبدالله خوش نظر امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب مانه و سملقان ضمن تبریک سال نو بر ملت ایران اظهارداشت: نامگذاری سال ۱۴۰۰ به عنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی رهبر گرانقدر انقلاب اسلامی با توجه به شرایط خاص کشور و تحریم های ظالمانه از سوی استکبار جهانی برای وارد نمودن فشار حداکثری برملت ایران؛ اتخاذ این تصمیم در نامگذاری شعار سال کنونی بجا و شایسه تقدیر است که چرا این نشان دهنده؛ تدابیر هوشمندانه معظم له در شناسایی و حنثی نمودن توطئه های دولت های غربی و همدستانش است.

آخوند خوش نظر تصریح کرد: باید ائمه جمعه با استفاده از تریبون های نماز جمعه؛ ملت را ترغیب به استفاده از کالاهای داخلی نمایند و روحانیون در تحقق شعار سال کنونی و تحقق منویات رهبری، گام های موثری را بردارند و این یک وظیفه ملی است که در راستای رشد و تعالی اقتصاد کشور بکوشیم.

وی بیان داشت: تولید کنندگان نیز باید در کیفیت تولید کالاهای داخلی بکوشند و باید تولیدات داخلی را با بهترین کیفیت به بازار عرضه کنند و مردم نیز باید با پرهیز از کالاهای خارجی بر تحقق شعار تولید، پشتیبانی و مانع زدایی جامعه عمل بپوشانند.

مدیر حوزه علمیه ربانیه اهل سنت مانه و سملقان همچنین ضمن اشاره به سخنان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) خاطرنشان نمود: همانطوری که رهبر عزیزمان فرمودند، دشمنان در سال ۹۹ با شکست روبرو شدند و آمریکایی ها و رفقای اروپاییشان خودشان اعتراف نمودند که در فشارحداکثری بر ملت ایران با شکست مواجه شدند که اینها نشان دهنده بی اثر بودن تحریم های دشمنان بر ملت ایران است.

وی تصریح کرد: حمایت از کالا و تولیدات داخلی که توسط رهبر معظم انقلاب در این سال ها مورد توجه قرار گرفته، برای رونق اقتصاد کشور بسیار اثربخش است که مسئولین و مردم باید همچون سال های گذشته دست در دست هم داده و با عزم راسخ و با وحدت ملی در راستای پیشرفت های اقتصادی کشور در مقابله با دسیسه های دشمنان بکوشند.

فهرست