روحانی اهل سنت شرق گلستان:
با جهش تولید شاهد کاهش آمار بیکاری و رونق اقتصادی برای تمام مردم خواهیم بود
روحانی اهل سنت بخش گلیداغ مراوه تپه گفت: با رونق و جهش تولید قطعا شاهد کاهش آمار بیکاری و رونق اقتصادی برای تمام مردم خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالله کراقلی ضمن تبریک ایام نوروز با اشاره به نام گذاری سال ۹۹ به عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، گفت: حمایت از تولید موجب افزایش تولید محصولات و رونق صادرات خواهد شد.
وی با بیان اینکه، تحقق شعار «جهش تولید» با همفکری و همدلی مسئولان و مردم میسر می‌شود، اظهار کرد: بحمدالله کشور ما از نیروی انسانی کارآمد برخوردار است و بستر جهش در تولید آماده است و تنها چیزی که باید تقویت شود اراده قوی است که آن هم تنها با پیروی از تدابیر رهبر معظم انقلاب ممکن خواهد بود.
روحانی اهل سنت شرق گلستان با اشاره به شیوع بیماری کرونا و اقدامات انجام شده در استان و منطقه تصریح کرد: از همه کسانی که در خط مقدم در برابر بیماری کرونا دفاع کردند به ویژه مدافعان سلامت، وزارت بهداشت، مجموعه نیروهای بسیجی، گروه های جهادی، خیران و قشرهای مختلف مردم قدردانی می کنم و به آحاد مردم توصیه می کنم که همه با هم با رعایت نکات بهداشتی و پزشکی و با در خانه ماندن جلوی شیوع این بیماری را بگیریم.
آخوند عبدالله کراقلی تصریح نمود: امیدواریم در سال ۹۹ در تولید، علم و همچنین در انسان دوستی، همدلی و وحدت و اتحاد جهش های خوبی داشته باشیم.

فهرست