شیخ احمدرضا کنعانی امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ:
با حضور در پای صندوق های رأی از صیانت دین و کشورمان دفاع می نماییم
هموطنان عزيزم! بيگانگان و وابستگان به آنان، جز فريب اين ملت، براي ما برنامه اي نداشته و ندارند. ما را به جان هم مي اندازند و خود نظاره گرند. پس با آگاهي عمل و رفتار نماييم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، با توجه به در پیش بودن مهم ترین آزمون، سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا، شیخ احمدرضا کنعانی امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ، در آستانه روز تاریخی ۲۸ خردادماه، طی صدور بیانیه ای همگان را به حضور پرشور در انتخابات فراخواند.
متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
عزیزان هم وطن! دلسوز آن کس نیست که در مملکتی دیگر نشسته و شعار سر می دهد. بلکه دلسوز ما ملت، کسی است که با ما همدرد و هم وطن است. بیاییم با آگاهی کامل، به دلسوز مردم مستضعف، رأی دهیم. نمی گویم به چه کسی؟ می گویم به همدرد.
هموطنان عزیزم! بیگانگان و وابستگان به آنان، جز فریب این ملت، برای ما برنامه ای نداشته و ندارند. ما را به جان هم می اندازند و خود نظاره گرند. پس با آگاهی عمل و رفتار نماییم.
خطاب به مسؤلین عرض می کنم: با مردم همراه باشید. مبادا از عامه مردم و قشر خادمین به ملت فاصله بگیرید که عاقبت دنیا و آخرت شما جز تباهی چیزی دیگر نخواهد بود.
با امید به تغییر و بهبود روند معیشت و مدیریت اجرایی به پای صندوق های رأی می رویم و از صیانت دین و کشورمان دفاع می نماییم. دلسوز را در داخل جستجو کنیم نه در جایی دیگر.

احمدرضا کنعانی
امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ

فهرست