فعال فرهنگی ادبی اهل سنت:
با حضور پر شور در انتخابات اتحاد و همدلی ملی خود را به نمایش خواهیم گذاشت
آخوند ایزدی گفت: با حضور پر شور و مشارکت بالای خود در انتخابات اتحاد و همدلی ملی خود را به نمایش خواهیم گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند شاه دردی ایزدی فعال فرهنگی و ادبی و امام جماعت مسجد اهل سنت فجر روستای حاجی قره شهرستان آق قلا ضمن دعوت عموم مردم به انتخابات ۱۴۰۰ گفت: ضمن گوش فرا دادن به توصیه ها و منویات رهبر معظم انقلاب و امام راحل، از همه برادران و خواهران مسلمان و ایرانی درخواست می کنم در انتخابات حضوری حداکثری داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه با حضور پرشور خود، اتحاد و همدلی ملی خود را به نمایش خواهیم گذاشت، افزود: اگر می خواهیم وحدت و همدلی خود را حفظ کرده و امنیت ملی را به پیش ببریم وظیفه شرعی و ملی ما است که در پای صندوق های رای حضور یافته و فرد اصلح، با تقوا و پرهیزکار را انتخاب کنیم.
آخوند ایزدی با قرائت قطعه شعری از وحدت و همدلی “کسانی که باهم متحد باشند خداوند پشتیبان آنان خواهد بود” گفت: امروز با توجه به شرایط جهان بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی و برادری هستیم و در این زمینه لازم است از سیره و اخلاق حسنه پیامبر گرامی اسلام الگوبرداری کنیم.
وی به تلاش دشمنان برای نا امید کردن مردم اشاره کرد و افزود : امروز دشمن به دنبال کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات است که همه ما باید برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای تلاش کنیم و مشارکت بالای مردم در انتخابات ۱۴۰۰ دشمنان اسلام را ناامید خواهد کرد.

 

فهرست