مدرس مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی:
با سرنگونی پهباد آمریکایی ثابت گردید که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
مدرس مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی شهرستان مراوه تپه گفت: با سرنگونی پهباد جاسوسی آمریکایی بر همگان ثابت گردید که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عصام الدین گوگلان با اشاره به اقدام قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از مرزهای کشور اظهار کرد: سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا به دست توانای نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضربه محکمی به آمریکا و دولت ترامپ بود.
وی تصریح نمود: به گفته مقام معظم رهبری، هزینه سازس و مذاکره بیشتر از مقاومت است و رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن که حامل پیام ترامپ بود، هیبت آمریکا را شکست و طی روزهای گذشته با سرنگونی پهباد آمریکایی ثابت گردید که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
مدرس مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی شهرستان مراوه تپه، ضمن قدردانی و سپاس از مجاهدان عرصه دفاع از خدمت، از جمله: ارتش، سپاه پاسداران، نیروهای امنیتی و انتظامی، تصریح نمود: هیچ کشوری حق تعرض به مرزهای ایران اسلامی را ندارد و در صورت تعرض با پاسخ کوبنده ای مواجه می شود.
آخوند عصام الدین گوگلان ضمن آرزوی طول عمر با عزت به مقام معظم رهبری و توفیق روز افزون و وحدت مسئولان و مردم، اظهار نمود: راه عظمت، عزت و سعادت ملت ایران همانند ۴۰ سال گذشته فقط در گرو اطاعت از ولایت فقیه، ایستادگی وحدت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست