فعال فرهنگی و اجتماعی:
با شرکت در انتخابات می توانیم در جهت پیشرفت و اعتلای کشورمان و انتخاب فرد اصلح سهم داشته باشیم
ارازی گفت: در این برهه حساس منطقه ای و جهانی که دشمنان نظام و انقلاب شب و روز کشورمان را رصد می کنند، وظیفه داریم در انتخابات بطور فعالانه شرکت نماییم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، حاجی محمد ارازی فرهنگی بازنشسته از روستای نیاز آباد شهرستان بندر ترکمن ضمن دعوت به حضور حداکثری در انتخابات گفت: ۲۸ خرداد یک آزمون مهم و الهی را در پیش داریم و بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب شرکت در انتخابات تکلیف شرعی است.
وی با بیان اینکه، شرکت در انتخابات یعنی تعیین حق سرنوشت است، افزود: در جمهوری اسلامی ایران تمام ارکان با آرای عمومی و مردم تعیین می شود و لذا مردم با حضور پرشور در انتخابات از این حق خود استفاده کنند و در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته باشند.
این فعال فرهنگی و اجتماعی با ذکر این مطلب که، با شرکت در انتخابات می توانیم در جهت پیشرفت و اعتلای کشورمان و انتخاب فرد اصلح سهم داشته باشیم، تصریح کرد: در این برهه حساس منطقه ای و جهانی که دشمنان نظام و انقلاب شب و روز کشورمان را رصد می کنند که بعد از ۴۲ سال چقدر پشتوانه نظام و مقام معظم رهبری هستیم، وظیفه داریم در انتخابات بطور فعالانه شرکت نماییم.
حاجی محمد ارازی با بیان اینکه، انشاالله با حضور پرشور خود نشان می دهیم که همچنان پشتوانه نظام و مقام معظم رهبری هستیم، گفت: از سوی دیگر با حضور حداکثری در انتخابات نقطه قوتی خواهیم شد برای همه گروه ها و مستضعفان در اقصی نقاط جهان و کسانی که چشمشان به این نظام دوخته شده است که ما کشورمان را دوست داریم و همچنان در صحنه هستیم.

فهرست