عالم اهل سنت خراسان رضوی:
با همدلی و تلاش مردم و مسئولین موانع تولید ازبین خواهد رفت
مولوی سید حسام الدین حسینی گفت: خرید کالای ایرانی و اعتماد به جوانان کشور باعث پیشرفت هر چه بیشتر اقتصاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی سید حسام الدین حسینی ضمن دعا برای سلامتی رهبر معظم انقلاب گفت: رهبر عزیز انقلاب همیشه دلسوز جامعه و امت بوده اند اما متاسفانه برخی افراد به نصیحتها و سخنان گوهر بار ایشان گوش نمی دهند و اگر افراد دیگر نیز همچون ایشان مخلصانه، دلسوزانه و جهادی عمل نمایند شاهد مشکلات کمتری در کشور خواهیم بود.

وی با بیان اینکه همه ما باید علاوه بر اتحاد و هم بستگی به سخنان رهبر عزیزمان گوش فرا دهیم ابراز داشت: مهمتر از گوش دادن عمل نمودن به فرمایشات ایشان است و ما بایستی پشتیبان گفته های ایشان باشیم تا انشاالله در تمام زمینه ها موفق شویم.

وی ادامه داد: توصیه می کنم که مثل همیشه ما مردم با هم همدل باشیم. اگر همدلی داشته باشیم و کار جهادی کنیم صددرصد به پیشرفت می رسیم در غیر این صورت به نتیجه مطلوبی نخواهیم رسید .

مولوی حسینی در پایان خاطر نشان کرد: ما باید پای کار باشیم و تمام تلاش خود را جهت حفظ نظام انجام دهیم درست است که در تحریم به سر می بریم اما افرادی که از دشمن خط می گیرند و در تلاش جهت ایجاد تشنج در کشور هستند بدانند به جهت بصیرت بالای مردم به نتیجه خود نخواهند رسید و ما با خرید و حمایت از تولید داخل به پیشرفت کشور کمک شایانی می کنیم و موانع تولید نیز با همکاری و تلاش مردم و مسئولین ازبین خواهد رفت.

فهرست