شناسه خبر: 4278

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=4278

امام جمعه اهل سنت عنبران آستارا
با وحدت و همدلی  زمینه رشد و شکوفایی  فراهم می شود
حجت الاسلام جابر عباداللهيان ، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا در دیدار و نشت مشترک جمعی از علمای اهل سنت شهرستان آستارا با فرماندار این شهرستان گفت : با وحدت و همدلی  زمینه رشد و شکوفایی  فراهم می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به از گیلان؛ حجت الاسلام جابر عباداللهیان ، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا در دیدار و نشت مشترک جمعی از علمای اهل سنت شهرستان آستارا با فرماندار این شهرستان گفت : با وحدت و همدلی  زمینه رشد و شکوفایی  فراهم می شود .

وی با تاکید بر اینکه اهل سنت شهرستان آستارا پایبندی به خود انقلاب اسلامی را را ثابت کرده اند ، خاطر نشان کرد : اهل سنت این شهرستان ۲۰ شهید را در راه انقلاب و نظام هدیه کرده اند و این نشانه پایبندی آنان به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است .

امام جمعه اهل سنت عنبران آستارا بر وحدت ، انسجام و همدلی در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت : وحدت بین مسلمین امنیت و آرامش را به ارمغان می آورد و زمینه رشد و شکوفایی را فراهم می کند .

وی با اشاره به توطئه ها و دسیسه های دشمنان اسلام ، افزود : تخریب اسلام و ایجاد تفرقه بین ملت های مسلمان  از ترفندهای شوم دشمنان اسلام است و کشور ما با محوریت رهبر معظم انقلاب اسلامی ، معادلات سیاسی استکبار جهانی را بر هم زده و ما باید قدر نعمتی همچون مقام معظم رهبری را بدانیم .

حجت الاسلام جابر عباداللهیان در پایان به تشریح فعالیت های فرهنگی ائمه جمعه و جماعات اهل سنت شهرستان آستارا  پرداخت و گفت : ۱۲ امام جمعه اهل سنت در روستا های شهرستان آستارا در خدمت دین اسلام هستند و به عنوان منادیان وحدت با هر گونه اختلاف افکنی

فهرست