مولوی حسین‌بر:
بدعهدی آمریکا به دنیا ثابت شده/ نیروهای مسلح ایران در برابر هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نمی‌آورند
رابط شعبه خاش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای مسلح کشور در برابر هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نیاورده‌اند و اگر کوچکترین حرکتی علیه کشور صورت گرفته با قاطعیت تمام در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، مولوی یعقوب حسین‌بر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: ‌خوشبختانه بدخلقی و بدعهدی آمریکا به دنیا ثابت شده و همگان به این باور رسیده‌اند که نمی‌توان به عهد و پیمان آمریکا اعتماد کرد.

وی با اشاره به اینکه به عناوین مختلف این موضوع برای آمریکا گران تمام شده بود تصریح کرد: با توجه به اینکه آمریکا از قبل هم برنامه‌های سری و محرمانه در منطقه ایران برنامه‌ریزی می‌کرد پس از این امر به منطقه ورود پیدا کرد تا کارهای تجسسی خود را انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا به دنبال این است که بتواند به اهداف شوم خود در کشور دست پیدا کند اما نیروهای مسلح کشور در برابر هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نیاورده‌اند و اگر کوچکترین حرکتی علیه کشور صورت گرفته با قاطعیت تمام در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنند.

رابط شعبه خاش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: آمریکا با ارسال پهپاد جاسوسی خود برای تجسس به منطقه و سرنگونی آن توسط نیروهای امنیتی کشور متوجه شد که دفاع هوایی ایران فوق العاده بالاست و نیروهای امنیتی کشور اجازه هیچ تجاوزی را به خاک کشور نخواهند داد.

وی عنوان کرد: سرنگونی پهپاد آمریکایی به جهانیان ثابت کرد که قوی‌ترین دستگاه‌های نظامی و تجسسی در ایران نمی‌توانند هدف خود را تامین کنند و با آتش خشم نیروهای امنیتی ایران مواجه خواهند شد.

وی با بیان اینکه ترامپ در نظر داشت موضع شدیدتری مقابل این حرکت بگیرد افزود: ترامپ با نشست‌های متعددی که با هم کیشان خود داشت به این نتیجه رسید که اگر پاسخ دهد قطعاً مشکلات بیشتری برای خودش و نیروهای آمریکایی که در منطقه حضور دارند ایجاد می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست