شناسه خبر: 100750

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=100750

گفتگو ویژه با امام جمعه اهل سنت بندر کنگ:
برای تحقق شعار سال جدید اراده و همت مرادنگی می طلبد
عالم اهل سنت هرمزگان اظهار کرد:شعار امسال خود یک  تلنگر و گوش زدی است برای مسئولین تا در برابر عدالت و مدیریت شان برنامه های ویژه ای را ایفا کنند تا در مسیر آبادانی ،رفع و رنج مردم کوشا تر عمل کنند.

امام جمعه اهل سنت بندر کنگ بیان کرد:در  سالی که پشت سرگذاشته ایم قدردان کارد بهداشت ، درمان و سفیدپوستان می باشیم که در سخت ترین وضعیت ممکن همت والایی داشته اند .

وی با اشاره به اینکه خداوند در کتاب قرآن خود فرموده بعد از هر سختی آسانی است ،گفت: در تمامی زندگی افراد صددرصد آسانی و بدون مشکل نبوده، اگر در سال گذشته با وجود بیماری و شرایط بد اقتصادی سال سنگین و دشورای پشت سر گذاشته ایم امیدواریم‌در سال جدید همراه با گشایش های مفید و موثری برای جامعه ایجاد شود .

شیخ رضوانی در ادامه تاکید کرد:امسال رهبر معظم انقلاب سال را با نام تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی معرفی نموده اند و این شعاری است برای بهبود وضعیت جامعه با توجه به شرایط  موجود که در آن قرار داریم.

وی افزود:  شعار امسال خود یک  تلنگر و گوش زدی است برای مسئولین تا در برابر عدالت و مدیریت شان برنامه های ویژه ای را ایفا کنند تا در مسیر آبادانی ،رفع و رنج مردم کوشا تر عمل کنند.

عالم اهل سنت با اشاره به غفلت به موضوع جهاد  که در کشور کمرنگ شده است و نباید این چنین باشد، بیان کرد: قطعا مسئولان جهاد خود را در برابر این دو محور شعار پشتیبانی و مانع زادی پررنگ تر جلوه دهند  .

شیخ رضوانی با توجه به صبوری و بردباری که مردم جامعه دارند نباید مدیران از این صبوری جامعه بهره برداری کنند، تاکید کرد:مسئولین در مقابل صبوری جامعه این بحران ها ،فشارهای سیاسی و مریض ها مسئول هستند و باید در برابر شعار سال جامعه عمل بکوشند تا بتوانند مملکت و رهبری را سربلند کنند .

انتهای پیام/

فهرست