عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه بندر ترکمن:
برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مردم در خانه بمانند تا این بلا خاتمه یابد / ویروس کرونا عواقب خطرناکی دارد پس لازم است بیشتر جدی گرفته و رعایت شود
امام جمعه بندر ترکمن گفت: برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا لازم و ضروری است که مردم رعایت کنند و در خانه بمانند تا این بلا خاتمه یابد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند قربان محمد اونق ضمن تقدیر و تشکر از تمام مردمی که توصیه های پزشکی و بهداشتی را رعایت می کنند، گفت: امیدوارم آحاد مردم از این به بعد هم رعایت کنند تا هرچه زودتر بیماری کرونا در کشورمان و منطقه ریشه کن شود.
وی تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام نیز سفارش کرده است که از بیماری مسری و واگیردار فرار کنید، همچون که از چنگال شیر فرار خواهید کرد.
امام جمعه بندر ترکمن اظهار کرد: در این روزهای دشوار که به خاطر جلوگیری از شیوه بیماری کرونا حتی نماز جمعه نیز نمی توانیم اقامه نماییم از همه آحاد مردم تقاضا داریم در خانه بمانید تا جلوی شیوع بیماری را بگیریم تا این بلا خاتمه یابد.
وی افزود: بار دیگر تاکید می کنم که به توصیه های پزشکان و مسؤلین توجه نمایید.

آخوند عبدالرحمان کر نیز با تاکید براینکه، توصیه های پزشکی و بهداشتی را رعایت نماییم، گفت: با شستشوی دست ها و رعایت سایر نکات بهداشتی از شیوع کرونا جلوگیری نماییم.
امام جمعه بندر ترکمن با تاکید برایکه، آحاد مردم در خانه بمانند و بیرون نروند، افزود: با توجه به اینکه کرونا عواقب خطرناکی دارد پس لازم است بیشتر جدی گرفته و رعایت نمایید و تلاش کنید تا از واگیر شدن آن جلوگیری نمایید.
آخوند عبدالرحمان کر افزود: بیماری کرونا باعث شده است که نمازجمعه ها نیز اقامه نشود و به دستور حاکمیت که برای جلوگیری و پیشگیری از کرونا اتفاق افتاده است گوش فرا می دهیم تا ان شاالله هرچه زودتر این بیماری از بین برود.
وی گفت: طوری نشود که پزشکان و تخت بیمارستانها دیگر نتواند جوابگو باشد، پس لازم است بطور جدی اهمیت داده و رعایت نماییم و در خانه بمانیم.

فهرست