مدیر مدرسه علوم دینی سراج المنیر بندرترکمن تاکید کرد؛
برای نابودی نقشه های دشمن در انتخابات حضور چشمگیری داشته باشیم / حضور حداکثری باعث عزت و سربلندی کشورمان می شود
آخوند کر گفت: با حضور چشمگیر خود در انتخابات باعث نابودی و از بین رفتن نقشه های شوم دشمنان شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند کریم قاری کر ضمن دعوت به حضور حداکثری در انتخابات گفت: انتخابات پیشرو انتخابات مهمی است و همه وظیفه داریم برای تعیین سرنوشت خود و کشورمان بصورت حداکثری در پای صندوق های رای حضور یابیم.
وی با تاکید براینکه، با حضور چشمگیر خود در انتخابات باعث نابودی و از بین رفتن نقشه های شوم دشمنان شویم، گفت: بعد از حضور حداکثری در انتخابات انتخاب فرد اصلح و دلسوز نظام مهم است.
مدیر مدرسه علوم دینی سراج المنیر بندرترکمن تصریح کرد: حضور حداکثری ما در انتخابات باعث آبرو، عزت، امنیت و سربلندی کشور عزیز ما ایران می شود.
آخوند کریم قاری کر با ذکر این مطلب که امنیت و آرامش موجود در کشورمان در هیچ جای دنیا نیست، خاطرنشان کرد: مملکت خوبی داریم و نباید کفران نعمت کنیم و امروز که رهبر معظم انقلاب و همه بزرگان توصیه و تاکید بر حضور حداکثری دارند ما هم باید وظیفه ملی و دینی خود را انجام بدهیم.
وی در خاتمه سخنان خود گفت: همانطور که برای اقامه نماز به مسجد می رویم نباید در رای دادن هم کوتاهی کنیم و همه و همه، کوچک و بزرگ، پیر و جوان برای انجام وظیفه ملی و اسلامی خود سر صندوق حضور یافته و رای بدهیم.

 

فهرست