امام جمعه شهرستان آق‌قلا:
برای کمک‌ به سیل‌زدگان هیچ تفاوتی بین اهل سنت و تشیع وجود نداشت/ مردم بومی برای رفع مشکلات بسیج شده‌اند
امام جمعه شهرستان آق‌قلا با اشاره به نوع کمک رسانی از طرف مسئولان به سیل زدگان این استان تاکید کرد: هیچ تفاوتی در این زمینه بین اهل سنت و اهل تشیع وجود نداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تقریب، آخوند عبدالرزاق رهبر، امام جمعه شهرستان آق‌قلا در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی حوزه استانی خبرگزاری تقریب، با اشاره هم افزایی و کمک شیعه و اهل سنت در حوادث اخیر اظهار داشت: حدیثی در عقاید اهل سنت وجود دارد مبنی بر اینکه هرکس قدر اولی‌الامر خود را نداند در جاهلیت است.

وی در ادامه تصریح کرد: هر حکومتی که می‌خواهد عدالت برقرار کند، باید یک اولی‌الامر و مجتهد و فقیه داشته باشد و از این رو باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

آخوند عبدالرزاق رهبر در ادامه افزود: الحمدالله خود مردم به کمک مسئولان امنیت را برقرار و کمک‌رسانی را انجام دادند و ما نیز در روستاها طلبه‌ها را بسیج کردیم و به خانههایی که سیل زده بودند، آب و غذا رساندیم.

آخوند عبدالرزاق رهبر تصریح کرد: در روستای ما دامداری زیاد است ولی متاسفانه در سیل اخیر احشام بسیاری تلف شدند هرچند مردم برای رفع این مشکلات بسیج شده‌اند.

وی با اشاره به نوع کمک رسانی از طرف مسئولان تاکید کرد: هیچ تفاوتی در این زمینه بین اهل سنت و اهل تشیع وجود نداشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست