امام جمعه اهل سنت میرجاوه:
برخورد به موقع با عوامل برنامه هتاکی از سوی صداوسیما و قوه قضائیه سبب دلگرمی ‌‌شد‌
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: اقدام به موقع صدا و سیما در مورد هتاکی به مقدسات اهل سنت و برخورد با عوامل برنامه سبب دلگرمی اهل شیعه و سنی نسبت به مسئولان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، مولوی عبدالرحیم ریگیان‌پور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در میرجاوه اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از گذشته‌های دور در تلاش بوده‌اند تا از طریق مذهب بین برادران شیعه و سنی تفرقه بیندازند به همین دلیل با عنوانین مختلف سعی کرده بین مردم شکاف و اختلاف ایجاد کند.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه با اشاره به اینکه وحدت میان مردم ایران همواره رمز ماندگاری و بقای کشور و نظام بوده است گفت: با رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری دشمنان ایران هیچگاه موفق به تفرقه افکنی بین برادران شیعه و سنی نشده اند چرا که همه بر این امر واقف‌ اند که باید به مقدسات یکدیگر احترام بگذارند و اگر کسی به مقدسات برادران اهل شیعه و سنی توهین کند قطعا دست پرورده دشمن است.

وی ادامه داد: خوشبختانه برنامه‌های استکبار جهانی در کشوری مانند ایران اسلامی که همه مسلمانان برادرانه در کنار هم زندگی می‌کنند همواره با شکست رو به رو می‌شود و دشمن نمی‌تواند کوچکترین خدشه ای به وحدت میان مردم وارد کند.

وی افزود: اقدام به موقع صدا و سیما در مورد هتاکی به مقدسات اهل سنت و برخورد با عوامل برنامه سبب دلگرمی اهل شیعه و سنی نسبت به مسئولین شد چرا که این امر نشان می‌دهد دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران به وحدت هرچه تمامتر بین شیعه و سنی احترام می‌گذارند.

مولوی ریگیان پور عنوان کرد: اقدام به موقع صدا و سیما و برخورد با عوامل برنامه ای که در آن به مقدسات اهل سنت هتاکی شد و همچنین ورود به موقع مراجع قضائی به این موضوع با استقبال گرم اهل شیعه و سنی مواجه شد.

 

فهرست