نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری
برکات پیروزی انقلاب ایران در سایر نقاط جهان، نتیجه دوراندیشی امام خمینی(ره) است
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: برکات پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و در سایر نقاط جهان، نتیجه دوراندیشی امام خمینی(ره) است و تحقق این کار بزرگ قطعا بدون وجودیت چنین مرد بزرگی غیرممکن بود.

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا فایق رستمی ضمن تسلیت سی‌امین سالگرد رحلت جانگداز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: امام خمینی(ره)بزرگ مردی بود که با وجود بیش از ۳۰ سال از وفاتشان نامشان برای همیشه در تاریخ ماندگار می‌ماند.

وی با تاکید براینکه امام خمینی(ره) شخصیتی متعلق به یک زمان خاص نیست، گفت: این عالم عالی قدر انقلابی را در ایران به ثمر رساند که امروز به جهان صادر شده است.

وی تصریح کرد:  برکات پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و در سایر نقاط جهان، نتیجه دوراندیشی امام خمینی(ره) است و تحقق این کار بزرگ قطعا بدون وجودیت چنین مرد بزرگی غیرممکن بود.

وی با بیان اینکه امنیت، آزادی و استقلال امروز ایران از برکت انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: نهال این شجره طیبه با نفس مسیحایی امام راحل کاشته شد و با برکت خون شهدا به بار نشسته است.

به گفته وی، انقلاب اسلامی محرک قلب‌های مقدس و بیدارکننده قلب‌های آزاده در جهان است و زمینه بیداری در بین محرومین و مستضعفین جهان را فراهم کرده است.

ماموستا رستمی افزود: امام راحل انقلاب ایران را در شرایطی در ایران پایه‌گذاری کرد و با پشتوانه مردمی به پیروزی رساند که بسیاری از سرمایه‌های این ملت به دست غارت‌گران داخل و خارج از مرزهای کشور به غارت می‌رفت.

وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی، ایران که تا قبل از انقلاب از هیچ امکانات بهداشتی، توان علمی و تجهیزاتی برخوردار نبود، امروز جز کشورهای مطرح جهان به لحاظ تراز علمی است.

وی اذعان داشت: نقش‌آفرینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی در مسیر مبارزه علیه قدرت‌های استکبار و مقاومت در برابر حکومت ظالم وقت و دفاع از آرمان‌های مردم یاد و خاطره امام راحل را برای همیشه در دل ملت‌های آزاده جهان جاویدان کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست