شناسه خبر: 101326

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=101326

ماموستا فایق رستمی
امام جمعه سنندج:
برکت خون شهدا حرکت کشور به سمت پیشرفت و توسعه را تداوم می بخشد
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج گفت: برکت خون شهدا حرکت کشور به سمت پیشرفت و توسعه را تداوم می بخشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا فایق رستمی در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و امضای تفاهم نامه های تامین مسکن و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران استان کردستان که با حضور سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید کشور برگزار شد, اظهار کرد: شهدا در راه دفاع از آب و خاک کشور لحظه ای درنگ نکرده و با تقدیم جان خود، آسایش را به ایران اسلامی هدیه کردند.

وی با بیان اینکه برکت خون شهدا حرکت کشور به سمت پیشرفت و توسعه را تداوم می بخشد، افزود: نظام جمهوری اسلامی بر مبنای دین و شریعت و شهادت پایه گذاری شده است.

امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه این استان حدود ۱۰ هزار شهید، جانباز و مفقود الاثر تقدیم انقلاب کرده است، ادامه داد: شهیدان درس ایثار، کرامت و فداکاری و صبر و استقامت به ما هدیه کردند و درخت امنیت را در کشور کاشتند.

ماموستا رستمی یادآور شد: ایران اسلامی ضمن اینکه هیچگاه به هیچ کشوری حمله نظامی نداشته است، در دوران جنگ تحمیلی نیز اجازه نداد یک وجب از خاک کشور به دست دشمن برسد.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: امیدواریم در این دنیا طوری زندگی کنیم و به گونه ای بمیریم که مدیون خون شهدا نباشیم و بتوانیم در راه اعتلای خون شهدا به خوبی وظیفه خود را انجام دهیم.

فهرست