امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی:
برگزاری مسابقات مهرواره قرآن کریم در فضای فعلی ناشی از بیماری کرونا باعث دلگرمی و تشویق افراد جهت کسب مهارت در رشته های مختلف قرآنی می شود
مولوی سید احمد عبداللهی گفت: تلاش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت جهت برگزاری مسابقات قرآنی اقدامی ارزشمند است که امیدواریم مورد رضای حق تعالی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، مولوی سید احمد عبداللهی امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی، در پیامی تصویری با اشاره به برگزاری مهرواره قرآنی ویژه طلاب، روحانیون و خانواده های اهل سنت سراسر کشور، مهارت در قرآن و تبحر در علوم قرآنی را یک ارزش دانست و افزود: کسانی که عمر خویش را در راه آموزش قرآن و اعتلای معارف قرآنی صرف می کنند در پیشگاه خداوند از ارزش بالایی برخوردار هستند و کار بزرگ وارزشمندی را انجام می دهند.

وی افزود: برگزاری مسابقات قرآنی ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر کشور از فعالیت های ارزشمند دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور است که امسال به عنوان مهرواره قرآنی برگزار خواهد شد.

ایشان ادامه داد: مسابقات امسال با سال های گذشته تفاوت قابل ملاحظه ای دارد. امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا مسابقات به صورت مجازی برگزار می گردد و از طرفی خانواده ها و فرزندان طلاب و روحانیون اهل سنت نیز در این مسابقات حضور دارند که باعث رونق و پربارتر شدن این دوره از مسابقات گردیده است.

امام جمعه اهل سنت اسدیه یادآور شد: برگزاری چنین مسابقاتی باعث بروز و شکوفایی استعدادهای افراد در زمینه رشته های مختلف قرآنی می شود و افراد را تشویق می کند تا با سعی و تلاش بیشتری در جهت کسب مهارت های قرآنی تلاش نمایند.

مولوی عبداللهی افزود: وجود رشته های مختلف در این مسابقات حضور خانواده ها و به ویژه فرزندان طلاب و روحانیون اهل سنت و بکارگیری داوران بانو در رشته های مربوط به بانوان سبب شده است که جذابیت این دوره از مسابقات به مراتب بیشتر از سالیان گذشته باشد و از این رو از همه کسانی که در این زمینه فعالیت و تلاش دارند تقدیر و تشکر می نمایم.

فهرست