شناسه خبر: 57831

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=57831

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج
برگزاری مسابقه پیامکی ویژه میلاد امام زمان(عج) در کردستان
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: به مناسبت میلاد مهدی موعود(عج) و نیمه شعبان و شب برات مسابقه پیامکی ویژه این ایام در کردستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان،حجت‌الاسلام علیرضا کاوه اظهار کرد: مسابقه پیامکی ویژه میلاد امام زمان(عج) در قالب پنج سوال چهار جوابی طراحی و از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها در اختیار مخاطبان و عموم مردم قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه این مسابقه به صورت پیامکی است، افزود: شرکت‌کنندگان می‌توانند پاسخ سوالات خود را به شماره پیامکی ۳۰۰۰۱۳۶۳۰۰۰۶۳۱ ارسال کنند.

وی خاطرنشان کرد: به ۱۲ نفر از شرکت‌کنندگان در این مسابقه پیامکی به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.

حجت‌الاسلام کاوه یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا این اداره سعی دارد با برگزاری مسابقات پیامکی و فضای مجازی زمینه حضور مخاطبان را در فعالیت‌های دینی و فرهنگی فراهم آورد.رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج با اشاره به اینکه عموم مردم از سراسر استان کردستان می‌توانند در این مسابقه پیامکی شرکت کنند، عنوان کرد: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند پاسخ‌های خود را تا ۲۹ فروردین ماه جاری به سامانه پیامکی یاد شده ارسال نمایند.

وی عنوان کرد: برپایی ایستگاه‌های سلامت در سطح شهرستان سنندج به منظور توزیع ماسک و موادضدعفونی بین اقشار مختلف مردم به ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهرها از دیگر برنامه‌هایی است که به همت این اداره پیگیری و در حال انجام است.

 

 

فهرست