ویژه کارکنان فنی و حرفه‌ای کشور؛
برگزاری هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم در کردستان
هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم یادواره سردار سهید حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، هشتمین دوره مسابقات منطقه‌ای قرآن کریم یادواره سردار سهید حاج قاسم سلیمانی ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با حضور استان‌های ایلام، کرمانشاه، لرستان، همدان و کردستان در محل سازمان سنجش فنی و حرفه‌ای سنندج برگزار شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان اظهار کرد: خوشبختانه در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در کنار مهارت آموزی که امروزه لازمه توسعه هرکشوری است و با اشتغال پایدار اتفاق می‌افتد برای فراگیران و کارآموزان این سازمان برنامه‌های خوبی از جمله مسابقات قرآنی به صورت استانی و منطقه‌ای برگزار می‌شود‌.

سیدجمیل احمدی عنوان کرد: این سازمان  توجه به فعالیت‌های فرهنگی را در راس امور و در کنار مهارت آموزی قرارداده است.

وی افزود:  برای داشتن آینده‌ای بهتر در کنار رسالت سازمانی مباحث فرهنگی و سرلوحه قراردادن مکتب قرآنی ضرورت دارد چراکه با زندگی طبق شیوه و فرامین قرآن، موفقیت را به دنبال دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان اظهار کرد: با توجه به رشد ثانیه‌ای تغیرات در دنیا ولی قرآن همواره درس‌های تازه‌ای برای جوامع جهانی دارد‌.

احمدی تدبیر در آیه‌های قرآن را مهم برشمرد و به فرمایش پیامبراکرم در خصوص اهمیت به قرآن اشاره کرد و گفت: شریفان امت من حاملان قرآن شامل سه گروه،  حافظان قرآن، معناکنندگان و مفسران قرآن و عمل کنندگان به این کتاب آسمانی هستند.

احمدی با بیان اینکه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با قرآن مانوس و آیه‌های قران را سرلوحه زندگی خود قرار داده بود خاطرنشان کرد: سردار دلها  در راه نجات اسلام جان خود را در طبق اخلاص گذاشت و در سایه قرآن به لقای پروردگار نائل آمد.

وی در پایان اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره در  کلام و بیانات خود ملت را به پیروی از قرآن و تاسی از این کتاب نجات‌بخش سفارش می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست